Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmesek?

Figyelt kérdés

Adva van egy középkorú férfi és egy nő. 15 éve ismerik egymást -munkahely- a pasi félrelépett! két kisgyereket hagyott el úgymond bár a felesége költözött el a gyerkőcökkel..; ez a pasi és a nő /még nincs gyereke/ azóta összejárnak rendszeresen /egy napon születtek/, amikor velem volt kapcsolatban akkor is /"barátnőjének" hívta!/-persze ezt később tudtam csak meg. Már a legelején kérdeztem ha ennyire nagy barátok miért nem vannak együtt??? A válasz: nem tudnánk együtt élni.. /mindkettő pialáda../.. szerintetek miért vannak ezek együtt..? /azon kívül hogy néha bizti összejöttek ha épp nem volt barátnő/barát/..

ezt minek hívják? szesztestvér? mackótestvér? múltkor is veszekedtek amíg beköltözött hozzá /kidobta a párja a nőt/ másfél napra annyira azért nincs összhang.

Miért nem építi le? /2.kérdés/ -én imádtam volna, elvoltunk, mégis odajárt a tyúk. Nem is bírtam sokáig.. :(


Köszi a normális válaszokat, Ti voltatok ilyen szituban esetleg? Még féltékeny sem voltam hiszek a barátságban de szerintem rájuk kellett volna borítanom az asztalt többször is már. :D Nekem is vannak jogaim mint barátnő nemde? Ráadásul ÉN segítettem /orvos, stb./ a liba meg két év munkáját egy estével tönkrevágja amikor részegen tartózkodik nála.. kamaszok viselkednek így max..nagyon el vagyok keseredve a miérteket keresem hátha rájövök valamire..


2017. márc. 21. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon értetlenek. Így, hogy alkoholgondok is vannak, én nem pazarolnám rá az energiámat. Szerencsétlenkedjenek úgy, ahogy akarnak! Te jobbat érdemelsz!
2017. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Javítom: éretlenek - ezt akartam írni. Bocs.
2017. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, de szerinted ez mi??? Van köztük kapocs v. megszokás csak??
2017. márc. 21. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem a sztorit, de annyi azért lejön, hogy szerelemről szó sincs.
2017. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Badattitude ***** válasza:
Értelek és megértelek, kedves Kérdező. De ugorjunk a lényegre : Te csak ennyit érsz ? Mi, férfiak sem nézünk fel a gyermekeit sutba vágó, jellemtelen alkesz nyomoroncokra. Akkor egy nő miért tenné ? Mi értéke van ? Lépj tovább, vagy tényleg csak ennyit érsz..
2017. márc. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

uccsó, köszi! Továbbléptem .. két hónapja..már többször szakítottunk előtte is.., csak -mivel ahogy mondtad jellemtelen nyomoronc- szó nélkül hagyott ott és kénytelen vagyok összerakni a mozaikokat- sajnos sokkolt mert egyik nap még babát akart, másik héten már új kapcsolata volt..- .....szóval tényleg érdekel mennyire voltam átvágva!!:D...:(

De szerintem rohadtul..

2017. márc. 22. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!