Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hisztiznek sokan azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hisztiznek sokan azon hogy ha a parjuknak a legjobb baratja ellenkezo nemu?

Figyelt kérdés

Annyira nem ertem amikor ilyenrol olvasok/hallok hogy feltekenykedes megy az ilyen esetekben.

A baratomnak (akivel osszekoltozunk nemsokara) 2!! Legjobb lany baratja van(akik mellesleg jobb nok is mint en :D) eljar veluk kajalni, osszeul veluk, ha kozosen bulizunk puszit ad nekik es olelgeti oket elottem is.

Nem egyszer fordult mar elo hogy tobben kerdeztek hogy :en ezt hogy turom meg miert?

dehat ha a fiu haverjaval csinalna ezt(oke kiveve a puszi az fura lenne) se haragudnek. Tobb eve baratok. Ha lenne koztuk vonzalom akkor egyutt lennenek mar reg.

Miert kene oket utalnom? Ha ok nincsenek akkor lehet a parom se tartana most ott ahol, hiszen sokszor szamithatott rajuk rosszabb napokon is ) :)

Akik voltal hasonlo helyzetben miert utaltak/nem utaltak a parjuk legjobb ellenkezo nemu baratait? :)


2017. márc. 21. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

"Ha lenne koztuk vonzalom akkor egyutt lennenek mar reg."


1. Ez nem igaz, attól még, hogy nem voltak együtt, lehet köztük vonzalom.

2. Nincs fiú-lány barátság.

2017. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell egyutt lennie veluk, hogy dugjanak, nyilvan szemelyisegre nem az esetei a sracnak annyira, hogy veluk is eljen, de attol meg boven belejuk lehet dugni neha, amikor nem figyelsz.
2017. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Pont errol beszeltem. :D hogy itt is egybol az jon hogy nehaneha meg d u g j a oket ha nem figyelek.

Ha o kockaztatna a kapcsolatunkat egy kosza kufircert akkor isten aldja mehet is! :)

2017. márc. 21. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában azzal van a baj, amikor a baráti kapcsolatban több intimitás van, mint a párkapcsolatban. Pl ha elutasítja a párját, akkor egy csak barátot random ölelgetni elég visszatetsző, vagy, egyhülye viccen megsértődik a párjától, de a csak barát bármit is mond, csak vigyorog mint a tejbetök. Ezért jobb bizonyos határokat betartani.

30/f

2017. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért ne lehetne ellenkező nemű barát? Van ilyen.



40N

2017. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Ennek a kérdésnek semmi értelme.

Egyesek a nyitott kapcsolaton se hisztiznek, te meg kidobnád csak mert mással kefél? Hogy lehetsz ilyen maradi...

2017. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 4. kommenttel.

Ha a baráti kapcsolatban "túlzott" intimitás van, akkor lehet gond.

Valamint akkor gond még, ha az illetőt érte ilyen "trauma" esetleg az előző párkapcsolatában. Ő maga azt mondja, hogy oké, továbblépett, de az aktuális párnál nem tudja maga mögött hagyni ezt a félelmet, hogy a párja a legjobb barátjával megcsalja, mert egyszer mág pórul járt így.

2017. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az a tapasztalat hogy mély barátság nem jön létre hosszú távon ellenkező nemű heterók között, mert legalább az egyik általában elkezd mást is érezni a másik iránt. Nekem nőként sok a férfi barátom, sokkal több mint nő, de egyik sem a "legjobb" barátom. Mert van egy természetes határ, amit nem lépünk át, nehogy félreérthető legyen a helyzet(Pl. nem ölelgetem őket, ez a mindenkori barátnők privilég joga)

Volt nagyon jó barátom, mindenki azt kérdezgette, hogy mi van köztünk, de én állítottam, hogy csak barátok vagyunk. Egyszer (több évnyi ismeretség után) egy séta közben megkérdezte, csak úgy mellékesen, hogy nem lennék e a szexbarátja. Teljesen sokkot kaptam, mert számomra inkább volt testvérem, mint férfi. És ehhez hasonló helyzetek elég sokszor megestek velem, ha valakivel túl szoros lett a barátság.


Ha nálatok működik, akkor jó, ne foglalkozz azzal, mások mit mondanak. Ha szerintetek nincs semmi, akkor örülj, hogy így alakult, a lényeg úgy is az, hogy megbízzatok egymásban.

2017. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Lehet te ilyen lazan fogod fel, de van akinek fontos a parja es nem tud igy gondolkodni, hogy menjen amerre lat ha akar.
2017. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Mindig röhögnöm kell, amikor jönnek a dumával, hogy nincs barátság az eltérő nemek között. Elhiszem, hogy gyakran több, de ez egy nagyon fals sztereotípia. Én nem jövök ki a saját nememmel, ez van, nem fogok már megváltozni, anyukám az egyetlen kivétel. 40 éves nő vagyok 2 gyerekkel (mindkettő fiú, nem tréfált meg egyetlen leányt sem az anyatermészet avval a sorscsapással, hogy én legyek az anyja, mindenki hatalmas szerencséjére). Két nagyon közeli barátom van, gyakorlatilag családtagok. Egyikükkel már az óvodát is együtt kezdtük anno és ott lettünk barátok, alig 3 évesen, ki lehet számolni, hogy ez biza már 37 éves barátság és kamaszkorunkban sem volt "szünet". A másikuk egy régi szomszédfiú, ez is több, mint 25 éve tart. Gyakorlatilag a testvéreim, csak az egyikük nős, jóban vagyok a feleségével, a férjem pedig eleve így ismert meg, tudja rólam ezt, sosem borult volna ki ilyen piszlicsáré dolgokon. Így van huzalozva az agyam, nem tehetek róla. Sosem voltak barátnőim, csak haveri, ismerősi szinten. Az agyamra megy a kombinálás, a shoppingolással kínozni lehet és cukiba beülni dumcsizni sem a szórakozás szinonimája nálam, a romantikától meg kiver a víz. Adta magát, hogy fiú(mostmár férfi) barátaim lettek, a kollegáim is azok, ez utóbbi mondjuk a szakmámból fakad, de nyilván okkal választottam és szeretem is. Persze nyilván dobott a latba valamicskét, hogy fiús családba születtem, 2 bátyám és egy öcsém van, gondban is vagyok a barátnőkkel/élettársakkal és a bátyám feleségével, de úrinő vagyok, viselkedek. Nem arról van szó, hogy nem szeretem őket, egyszerűen a nők az agyamra mennek, éppen elég nekem magamat elviselnem, még sok is, pedig toleráns, empatikus természetem van, csak hát agy *aszt kapok a kombinálástól és egyéb tipikus jellemzőktől, szerintem ha valaha valaki kínozni akar, kötözzön ki és nézessen velem Sex és New Yorkot, ha nem halok bele, csak jó eséllyel összehányom magam és ez minden "csajos" dologra igaz. Nem, nem festek úgy, mint egy NDk-s súlylökőnő, mielőtt valaki azt gondolná holmi frusztráció mindennek az oka. A férfikkal jól kijövök, alapon racionálisabbak és logikusabbak mindenben, én magam is az vagyok. Így tessék elfelejteni, hogy nincs ilyen. Az picsog, avagy borul csak ki az ilyesmin, aki tájékozatlan, alulinformált és kisebbségi komplexusai vannak, normális ember ezen nem akad fenn.
2017. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!