Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondtam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a barátomnak, hogy tartsunk pár nap szünetet, de megbántottam most mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Két héttel ezelőtt elutazott az apàm külföldre ami engem eléggé megviselt, mert csak ő volt nekem ( és a barátom) Valószínűleg már nem jön haza, vagyis majd talàn évek múlva haza látogat :( Én nagyon apás lány vagyok. Eléggé nehéz volt a búcsúzkodàs. Apa egyedül nevelt fel ( testvérem nincsen) Csak ő és én voltunk sokáig, aztàn szereztem pár barátot és most van párom is,de még kis idő kell mire elfogadom ezt, mert hiànyzik és ez ellen nem tudok mit tenni.


A történethez hozzá tartozik az is, hogy ez idő alatt eléggé sok dolgom volt és apa cuccait dobozoltam amit itthon hagyott, tanultam és voltam dolgozni is.


Az elmúlt hetek során kicsit kikészültem és nem szeretem nyaggatni a páromat, nem akartam rajta levezetni a hülyeségemet, nem akartam fárasztani. Ő is dolgozik, mindenkinek van elég baja. De most kértem pàr "szabad napot" tőle. Ami annyit jelent,hogy egyedül szeretnék lenni pár napig. Most csak szeretnék a meló utàn eldőlni az ágyamon, bekapcsolni a zenét és aludni. Semmi mást nem akarok! Csak hagyjanak a gondolataimmal egyedül. Utána vissza mentem volna a páromhoz és minden marad a régiben. Azthittem ezt elfogadja majd, nem lesz baj. Figyelek a barátomra, mindig van szex, néha eljárunk ide oda, és sokat beszélgetünk, segítűnk egymásnak, és irtóra imádjuk egymàst. Ha tehetnénk mindig együtt lennénk, de most érzem,hogy káosz van bennem és nem tudom...kicsit magam alatt vagyok, mindig támaszai lehettünk egymásnak, de most inkább nem akarok vele lenni. Csak egyedül 2-3 napot. Megharagudott rám, szomorú lett. Csalódott, segíteni akart, én meg elutasítottam. Annyira össze vesztünk, hogy végül úgy döntöttem maradok. De màr akkor is sikerült megbántanom a pàromat és most ezt helyre hozni hogy lehet? Hü***e ötlet volt ez a "szüneteltetés"? Nem akartam ezzel a lelkébe gàzolni :( Csak össze akartam szedni magam. Mert mostanában feledékeny is vagyok és nem először fordult elő, hogy ha valami nagyobb dolog történt ( szakítás, veszekedések, amikor a haverommal veszekedtem, amikor a párom sírt miattam ) akkor sz**ul éreztem magam utàna és ilyenkor egyedül akartam volna lenni :( A párom kerek perec ràkérdezett, hogy megcsaltam? Vagy megcsalni készülöm őt? Titkolok valamit? Bűntudatom van, valami rosszat tettem? Mondtam neki,hogy dehogy!!! Próbáltam elmondani neki,hogy mi a helyzet, de ilyenkor csak mindenàron segíteni akar, ragaszkodik hozzá,hogy maradjak vele és közben kivan rám akadva :( most mit tehetnék? Hogy megbocsájtson? Tényleg haragszik rám:( és megbántottam. :(


1 év 4 hónapja vagyunk együtt. Ő 25 éves (F)


Én 20(L)



2017. márc. 22. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlenül fogalmaztál, ennyi az egész!

Szünetet kértél, ami egy kapcsolatban annak felfüggesztését jelenti.

Nem lett volna egyszerűbb azt mondani, hogy " Józsi, ma kedd van, találkozzunk vasárnap, mert szükségem van egy pár napra, hogy kipihenjem magam lelkileg Apa hiánya miatt.

Aludni és pihenni akarok"

2017. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy nem csodálom, hogy kivagy, a párod nagyon fárasztónak tűnik.

Abszolút kisajátítós, rátelepedős típus, akitől még levegőt sem vehetsz önállóan.

Ez most még elmegy, de 5-10 év múlva a falra fogsz mászni tőle, ha akkor még együtt lesztek.

2017. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, a szüneteltetés nem az amire te gondoltál, vagy kifejthetted volna jobban a barátodnak
2017. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szüneteltetés: Lehet màshogy kellett volna mondanom, de utàna hozzá tettem,hogy mit akarok pontosan. Köztünk eleve nem is volt zűr, csak most van velem haragban és kiakadt picit.
2017. márc. 22. 20:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a kommunikáció csúszott félre. Azt lehet orvosolni. :)
2017. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Kommunikacio alapbol nulla nalad. Talan a tini parkapcsolatok megfelelobb kategoria lenne.


Ha felnott lennel, felnott gondolkodassal, akkor meg tudtad volna mondani neki, hogy most szeretnel egy nehany napig egyedul lenni, ezzel semmi baj nincs.


Viszont ha en lettem volna a baratod helyeben es felhozod ezt a szunet dolgot, tuti, hogy az lett volna az utolso beszelgetesunk.


Ha oszinten elmondod mi a bajod es egyedul akarsz lenni, azzal semmi baj. De ne jatssz mar a masik erzeseivel konyorgom ilyen hulye "szunet" dologgal. Legyel felnott, es szakits, vagy vallald amit erzel. Remelem a sracnak van annyi esze, hogy ezek utan nem fogad vissza. Ilyen jatszmazos emberekkel en ugyanezt tennem.


Amugy apukadat meg barmikor meg tudod latogatni, sot manapsag internet, skype es egyeb kapcsolat lehetosegek vannak, amik lehetove teszik a napi kapcsolattartast. A fapadosok koraban pedig akkor ugrasz ki kulfoldre egy hosszu hetvegere, amikor csak ugy gondolod. Tehat nem igazan ertem ezt s tulparazast, plane nem 20 evesen. Meg ha 16 lennel akkor talan...

2017. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lehet nalam a kommunikacio nulla, lehet nem vagyok felnott, de ha a tini kategoriaba rakom a kerdesemet akkor az lett volna a baj. Bocsanat, ha rossz helyre irtam akkor ezekszerint.


Nem jatszmaztam senkivel sem, csak igy tudtam neki elmondani. Hogy tartsunk szunetet. De mondtam,hogy mit ertek ez alatt. Azt is irtam, hogy igen akkor ez az en hibam.


Ah de hagyjuk is, nekem az nem segitseg, ha valaki engem szapul es rosszindulatu.


Oke, akkor remeld 6#-os, hogy elhagy a baratom.


Sziasztok! :(

2017. márc. 22. 20:47
 8/14 Szergej55 ***** válasza:
28%
Még mindig röhögök az ilyen szünetes megoldásokon. Akkor mi lesz, 2 hétig nem vagy vele, utána meg megint? Értelmetlen.
2017. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Az amit te mondtál, azt jelenti, szakítanál, csak gyáva vagy hozzá.


Tanulj meg érthetöen!kommunikálni, mert ebböl lesz még bajod a későbbiekben.

2017. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem ártana olvasnod, és akkor lenne szókincsed, és esetleg megtanulnál fogalmazni is.


A szavak azt jelentik amit a közérthetőség és a köznyelv megőriz, nem azt amit te hiszel, hogy értesz alatta.


Amúgy milyen kapcsolat az, ahol a párod nem megnyugtat hanem még tőle is szabadulni akarsz, még se annyira jó? :D

2017. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!