Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt megbosszulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt megbosszulni a barátomnak?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk a barátommal, a legjobb barátnőmet akarta felszedni, csak neki ő nem tetszett. Így valahogy kizárásos alapon én maradtam neki.


Azzal a barátnőmmel már nem vagyok jóba, egyáltalán nem beszélünk, mert én egyéb dolgok miatt megharagudtam rá. De nagyon beképzelt, nagyon kihívóan viselkedik, kb minden 2. fiú rajong érte.


Már majdnem 4 éve vagyok együtt a barátommal és én tudom hogy neki még mindig nagyon tetszik, sőt már mástól hallottam is, hogy simán meg d**ná. És bármilyen kihívó képet tölt fel instagramra vagy facebookra, a barátom szinte az első aki likeolja. Ez nem is lenne baj csak tudom hogy a "volt"barátnőm mennyire megszállottja annak, hogy kinek tetszik, ki a "rajongója" és gondolom közben kiröhög engem hogy az én barátom őt folyton lájkolja.


Én már többször is szóvá tettem a barátomnak, hogy nekem ez rosszul esik, pláne azért mert az én képeimet sose lájkolja. De csak az a válasza, hogy ha akarna tőle valamit már lépett volna. (Később kiderült hogy egy időben irogatott neki) én meg már nem akarom többször mondani neki, mert nem akarom hogy úgy tűnjön hogy féltékeny vagyok rá.

Mégis nekem ez a helyzet nagyon megalázó. Más dolog hogyha egy idegen lány lenne, de pont a volt legjobb barátnőm akivel tudja hogy utáljuk egymást és tudja mekkora r***nc lett.

Mit kéne tennem hogy végre észrevegye hogy ez zavar? Tudom hogy ez csak internet, de én tudom hogy emögött több van, és a barátom kb csorgatja a nyálát a képeire.


Miután látom hogy lájkolja mindenét durcizok rá, de nem esik le neki. Volt hogy én is kihívó képet töltöttem fel, amit meg is szólt, de azt válaszoltam, hogy "pedig látom neked az ilyen q**vás képek tetszenek". De ebből se esett le neki. Elkezdtem én is likeolgatni a legjobb barátja képeit, de az se esett le neki.


Most már mi tévő legyek?


22/N


2017. márc. 7. 15:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel mar ennyire ostoba, lealacsonyodott pincsikutya, az eg aldjon meg! Majd szerinted 4 ev utan hirtelen elkezd tisztelni? Komolyan?
2017. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
... én dobnám a srácot, ezek alapján te ilyen 'ha nincs ló jó a szamár is' vagy neki, ha a csajszi bármi jelét adná h van esélye nála, valószínűleg repülne
2017. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszmázz! Hagyd ott!
2017. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kukaznam ezt a retket a helyedben.
2017. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy csak azért nem csal meg a legjobb barátnőddel, mert a csajnak ő nem kell. Mi lesz, ha majd kölcsönösen tetszenek egymásnak egy másik lánnyal? Nagyon divatos itt gyk-n azt javasolni mindenkinek, hogy dobd ki és felejtsd el, de ebben az esetben tényleg ez lenne a legcélszerűbb lépés. Ha nem szakítasz vele, akkor is vége lesz előtt-utóbb mert ő csak egy pótléknak, vagy biztonsági tartaléknak tekint téged. Ha talál valaki jobbat, azonnal lelépne vele...
2017. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Pfff...

Tisztában vagy vele, hogy a ló helyetti szamár vagy és még tűröd is.

Ha neked jó a másodrangú szerepe, mint ami az elmúlt években volt, akkor ne panaszkodj.

Más már rég lelépett volna.

2017. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobnám,ez a legjobb bosszú.
2017. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
"De csak az a válasza, hogy ha akarna tőle valamit már lépett volna".. Van bőr a képén a srácnak, az fix. :D A nagy büdös francokat, kizárólag azért nem lépett, mert a csaj szarik a fejére - pontosan úgy, ahogy a kedves párod szarik a te fejedre. Egy pótlék vagy, amíg nincs jobb és ezt tök nyíltan vállalja a srác, ennek ellenére te még mindig vele vagy, szóval csak gratulálni tudok, megérdemled, majd azt is meg fogod, amikor megcsal és/vagy lelép valakivel, aki jobban tetsyik neki és nem utasítja el. Nem tudom felfogni, mit látnak egyes nők az ilyen roh@dékban, akik ennyire lenézik őket, de ha ez kell, ez kell..
2017. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Neked tényleg ennyire nincs tartásod? Játszmázás, meg bosszú, az megy... Akkor segítek a gondolkodásban.


Tudod, hogy tetszik neki a lány. Tudod, hogy megd..ná. Tudod, hogy csorgatja rá a nyálát. Tudod, hogy a csajnak egy szavába kerülne, és a pasid már benne lenne.

Azt írod, a csajjal utáljátok egymást. abban 100% biztos lehetsz, hogy élvezi, hogy a te pasid őt fűzögeti. Egyszer bekattan és valamiért meg akar szívatni, simán bejátssza ezt.


"Most már mi tévő legyek?"

4 évig tűrted ezt, emelt fővel már nem távozhatsz. De tudod, hogy lépned kell.

2017. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, de lefogadom, hogy a kérdező mindjárt jön valami szánalmas, gyenge kifogással (pl. de szeretem, de nem tudnék nélküle élni, amúgy jól megvagyunk), amiért nem fogja elhagyni.
2017. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!