Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a barátom titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a barátom titokban egy nagymellű vörös csajért van oda, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja bekerült a baráti társaságunkba egy lány és emiatt sokszor szoktunk vele találkozni. A barátom egy elég visszahúzódó srác, nem az a csajozógép típus, de az elején észrevettem, hogy folyton bámulja a lányt, meg nagyon zavarba jön, ha mellé ül vagy hozzászól. Egy ideje pedig mikor összejövetel van, folyton beszélgetnek, nevetgélnek. Vannak más lány barátai is és nem tiltom meg soha, hogy kivel beszélgessen, de ezt most nem nézem jó szemmel, mert azt érzem, több van köztük, mint haverság. Egyszer összevesztünk és megkérdeztem tőle, tetszik-e neki a lány, nem válaszolt, hanem megsértődött. Múltkor be akartam írni valamit a keresőbe és lejött egy előzmények lista, hogy facebook üzenetek és a lány neve, szóval ebből tudom, hogy leveleznek is. Nem tudom, mit tegyek, de azt érzem, furcsán viselkedik és félek, hogy tetszik neki, esetleg van köztük valami. 3 éve vagyunk együtt. Tipikusan olyan lány, aki mindenkinek tetszik, de rossz szembesülni, hogy az én barátom is köztük lehet. Azóta csak azon gondolkodom, hogy én nem vagyok elég jó.Mit tehetnék, hogy ne emésszem magam ezen?

25/L


2017. jan. 27. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem tudsz tenni, csak azt, hogy ismét leülsz vele, és megpróbálod megbeszélni vele. Nincs abban semmi szégyellnivaló, ha az ember beszél az érzéseiről. Lehet, hogy tetszik neki, de ez nem jelenti egyből azt, hogy ott fog hagyni téged, és a vörössel akar majd új életet kezdeni.

Amikor épp kapcsolatban vagyok, nekem is megtetszenek más lányok, de ennyi, tudom, hogy hol a határ. Sosem csaltam meg senkit, nem is tervezem. De ezt neki kell elmondania. Ha pedig többet érez a vörös iránt, akkor lehet, hogy át kellene gondolni, hogy tényleg egymásnak vagytok-e teremtve. Bár én akkor is csak azt mondanám, hogy max egy hirtelen fellángolás lehet csak. Amit nyilván nem árt megbeszélni.


30F

2017. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Hát sok mindent valóban nem tudsz tenni ellene, lehet az újdonság varázsa és pár nap vagy hét múlva már le sem fogja szarni a csajt.

Viszont érdemes erről beszélni a barátoddal, hogy hogyan viszonyul a helyzethez.

Lehet tagadni fogja, de közöld vele, hogy látod rajta amit ő nem vesz észre magán.

Csak akkor érdemes lépéseket tenni, ha túlságosan elharapózna a kettőjük kapcsolata.

2017. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy tetszik neki, mert a lány olyan típus, aki jól tud csábítani, és nagyon vonzó mindenki számára, VISZONT lehet, hogy egyáltalán nem illenének össze, és nem fog téged otthagyni. Csak rövid távú vonzalom.
2017. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, az első szex után elmúlik az újdonság varázsa, és nem lesz érte oda már ennyire.
2017. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4.: remélhetőleg ez a "pozitív" jóslás nem fog megtörténni, mert a srácban lesz annyi tisztelet és szeretet a párja felé :)
2017. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
10%
#5: A nőkben szokott lenni?
2017. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 llorTllorT ***** válasza:
14%
fesd meg vörösre a hajad és tegyél egy kis szilikont a cicidbe.vagy fussunk össze és tegyük a krapekodat féltékenyé
2017. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Óvatosan kedves 25/L.:)


Igen, lehet , hogy tetszik neki, de ahogy előttem is írták még nem biztos, hogy lépéseket is tesz felé olyan irányban.


Tudom, hogy neked ez most nagyon nehéz időszak, de ne kövess el hibát te sem.

Velem is hasonló történt.


Új kolléganő jött a munkahelyemre, szép arc , nagyon jó alak és abban is ha azt mondta " köszönöm " volt egy erotikus hanglejtés. Totál zavarba ejtő volt a számomra. Eleinte szó szerint kerültem, de munkahelyen ezt nem lehet sikeresen huzamosabb ideig.

Végül beszélgetni kezdtünk és egész jól össze ismerkedtünk.


Barátnőmben is megvolt az az érzés amit most te is leírtál.

Leültünk megbeszélni a dolgot , persze mindent úgy fogalmaztam meg, hogy ne essen rosszul neki . Tökéletesen tisztában voltam azzal is, hogy eszem ágában sincs megcsalni a barátnőm és még jól is esett , hogy aggódik , mert ez azt mutatta , hogy szeret.


De aztán.... teltek a hetek, hónapok és elharapódzott ez a dolog. Azt vettem észre , hogy meg van nyitva olyan üzenetem is amit én még nem is olvastam.

Töröltem a keresési előzményeket mégis visszakerült a keresési előzményekbe a lány.

Ha a kollégákkal megittam egy sört és nem azonnal indultam haza szóvá tette és gyanakodott.

Végül beigazolódott , hogy olyan szinten ellenőrizve vagyok, hogy már frusztrált engem és rosszul esett , hogy nem bízik bennem. Nem volt oka féltékenynek lennie azóta sem, mégis egyre bezártabbnak éreztem magam a kapcsolatban és kisajátítva éreztem magam még a barátok kollégák előle is.

Hiába közeledtem felé elutasító lett a féltékenysége miatt, ő meg volt győződve róla, hogy megcsalom, vagy meg akarom és már nem szeretem .

Innentől kezdve már nem azt éreztem, hogy de jó biztos szeret ha féltékeny, hanem sértve éreztem magam és egyedül.


Vége is lett a kapcsolatnak , ez volt az utolsó csepp egyike.


Hosszú lett, de ez van . Ilyen a rossz példa.


31/F

2017. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na és?Attól még,hogy pasim van Fabregas ugyanúgy tetszik,de ha megtehetném,se csalnám még vele a pasimat.Hűséget fogadott, nem vakságot.
2017. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

31F sztorija szép és jó,részben igaza is van,másrészt

"Töröltem a keresési előzményeket mégis visszakerült a keresési előzményekbe a lány. "

Miért kellett kitörölnie "mindig" az előzményeket, konkrétan a lányt? Itt már rég nem ezért volt a szakítás. Plusz ha nyíltan vonzódik a párja egy másikhoz, a párja ezt észreveszi, bizonytalan és megnézi az előzményeket. Ok-okozat folyamat jön..

Ennek max tényleg ez a lány csak az utolsó cseppje volt, de nem emiatt lett vége. Csak egy cseppje ahogy írta.


A kérdezőből meg azt is érzem a szövegből ki, hogy saját magában is önbizalomhiánya van( "nagy mellű, mindenkinek tetszik stb". Mindamellett, hogy vélhetően valóban tetszik neki a lány, itt még akkor sem szabadna sárkánnyá válni, tényleg... Az hogy tetszik valaki, az még tényleg nem jelent semmit. Az erős vonzalom és érzelem kialakulása az gond. Tetszeni sok ember tetszhet. De nem biztos, hogy 1)akarok is tőle valamit is, ") hogy próbálkoznék nála, vagy hagynám ha próbálkozna és párom van.


Sajna a viták emiatt a bizonytalanság miatt nem tesznek majd jót..sőt, inkább rontanak.

Szóval bár a jó megoldást nem tudom, de az tuti, hogy vitáknál a lányt fejéhez vágni, meg felhozni sokszor nagyon rossz ötlet. Ha zavar, és még nem történt meg, ülj le vele és ezeket amiket észrevettél beszéljétek meg.

Más téged úgy sem fog megnyugtatni, csak a saját párod tud.

Max majd idővel úgyis minden kiderül, jogos-e vagy sem a féltékenység.

2017. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!