Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exét jobb pasinak tartja, mint engem, akkor mit "kellene" éreznem? 20F

Figyelt kérdés
Egyidős vagyok a barátnőm exével, aztán mondtam egyszer neki, hogy szerintem az exe nálam jobban néz ki, aztán elszólta magát, hogy jobban néz ki, de neki én kellek. Lehet, hogy most dedós vagyok, de ez kicsit szíven ütött. Nem minden a külső meg izé, de na, mégiscsak azzal kezdődik minden, hogy a külső megfog..
2017. márc. 23. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene, hogy feldobódva legyél tőle.
2017. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Ez eddig sikerült, igen, sajnos.
2017. márc. 23. 21:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal foglalkozz, hogy a bartátnőd most veled van és nem vele. Persze elhiszem, hogy rosszul esik, de lépj tovább ezen. Mindenkinél van valaki, aki jobban néz ki. De a barátnőd konkrétan mondta is, hogy neki te kellesz. Akkor hol itt a probléma ?
2017. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van, nem változtat semmin a dolog, csak na, az érzéseknek nem tud az ember parancsolni.
2017. márc. 23. 21:19
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok a világ legszebb nője, így benne van a pakliban, hogy ha valakivel megismerkedem, akkor nem én vagyok az eddigi legmutatósabb partnere. De oka van annak, hogy az előző az a múlt, én meg a jelen. Ha szeretek valakit, akkor úgy is elfogult vagyok iránta, hiába látok reálisan, hogy kicsit rosszabb a genetikája, mint az exemnek, nekem akkor is csak az a bizonyos srác fog a fejemben járni, őérte rajongok, míg az ex abszolút hidegen hagy. Amúgy is annyi helyes fiút látok rohangálni az utcán, de nem mind iránt érzek vonzalmat, mert ez összetettebb azért.


21/L

2017. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy bölcs közhelyet is hozzáfűznék: "A világ legjobb nőjét is unja valaki". A szépség nincs egyenes arányosságban azzal, hogy kit mennyire szeretsz.
2017. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Habár ő kezdeményezett, mikor ismerkedtünk, azért, mert bejöttem neki, de úgy látszik, hogy annyira azért nem, hogy az exét otthagyjam.

Emlékszek, egyszer mondta, hogy neki csak jó pasijai voltak, az exét is mindig nézték, ha vele ment valahova.

2017. márc. 23. 21:29
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

Talán kellene hagyni a fenében ezt a felszínes idióta tyúkot, akit nagy valószínűséggel az exe dobott ki és nem tud túllenni rajta.

Keress olyat, akinek te vagy a tökéletes!

Biztos találnál!

2017. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inkább érezd magad szerencsésnek, hogy mégis meg tudtad szerezni a csajt pedig az exe mennyivel jobban nézett ki nálad. Ne aggódj ezen szerintem, persze h sz*rul esik dehát van ilyen. Veled van és ez a lényeg
2017. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

tipikus önsorsrontás, hogy


1. hülyeségeket kérdezel, ami rossz fényt vethet rád

2. a válaszából pedig csak a szar felét hallod meg, a másikat figyelmen kívül hagyod.


persze ha magától hangoztat ilyeneket, az rossz jel. lehet, hogy tényleg elégedetlen. de ne provokáld csak azért, mert TE nem tartod magad elég jónak.

2017. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!