Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exét jobb pasinak tartja, mint engem, akkor mit "kellene" éreznem? 20F

Figyelt kérdés
Egyidős vagyok a barátnőm exével, aztán mondtam egyszer neki, hogy szerintem az exe nálam jobban néz ki, aztán elszólta magát, hogy jobban néz ki, de neki én kellek. Lehet, hogy most dedós vagyok, de ez kicsit szíven ütött. Nem minden a külső meg izé, de na, mégiscsak azzal kezdődik minden, hogy a külső megfog..
2017. márc. 23. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerinted a töri minden nője csak egyre helyesebb ​palival jött össze?
2017. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10-es megmondta a tutit. Ha olyat kérdezel, amire nem bírod hallani a választ, akkor már ne is haragudj de bolond vagy.


Másrészt meg ez felnőttség kérdése. Gyerekesen gondolkodsz. Én se örülnék neki, hogy az ex jobb, de azért túl kell jutni ezen. Nehogy azt mond, hogy a barátnődnél nincs jobb csaj... Na ugye, fordítva is ez van, csak te nem mered mondani, ő meg okosan nem is kérdezi.


Nem az kell, hogy a barátnőm legyen a legszebb csaj, hanem hogy NEKEM ELÉGGÉ vonzó legyen. Ha ennek megfelel, akkor a kapcsolat szempontjából teljesen mindegy, hogy ő a világ szépe, vagy mások szerint inkább kicsit csúnyácska.

2017. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerelmet.


Külső megfog, mert abból látod másik kisugárzását, genetikáját, stb.

2017. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet pont ezért vâlasztott téged mivel az exe jol nézett ki mellette nagyon is sztem nem minden a külső igen kell az is hozzà de ha vmi nincs meg a kapcsolatban pl hogy nem érzi magàt mellette igazi nőnek akkor nézhet ki ugy mint egy adonisz nem lessz hosszú tàvú kapcsolat belőle !Lehet hogy melletted sokkal jobban érzi magàt meg nőnek érzi magàt melletted !
2017. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A külső megfog a belső pedig megtart!
2017. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Biztos nagyobb, daliásabb a farkad. A nők azért képesek partnert váltani!
2017. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 kendrazoltan ***** válasza:

A ténymegállapítás az ténymegállapítás...túl nagy jelentősséget tulajdonítasz ennek az egésznek. Azzal, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerül, olyan, mint ha azt akarnád sugallni, hogy te nem tudsz reálisan értékelni egy emberi külsőt...teljesen nyilvánvaló, hogy vannak például a barátnődtől sokkal szebb lányok, mint ahogy tőled is vannak sokkal jobb külső adottságokkal rendelkező fiúk...a szép mindenkinek másban merül ki, de egy adott személy esetében viszont egy relatív sztenderd "mérési rendszer". Nehogy most azt mondd, hogy a te barátnődnél nincs szebb lány, mert hülyét kapok, te pedig magadnak és mindenki másnak is hazudnál. Az, hogy neked ő a legszebb jelenleg, az nem azt jelenti, hogy a külseje miatt mindenki más fölött áll a szemedben, hanem azt, hogy az érzelmi töltet mindenki más fölé emeli. Tőled is van szebb, tőlem is, a párodtól is és az én páromtól is, ha csak a külsőt nézzük. De ahogy te sem, úgy én sem cserélném el a világ 10 általam legszebb nőjének tartott egyénre sem...ez ilyen...azzal pedig, hogy te magad voltál az, aki köztetek ezt a témát egyáltalán felhozta, azzal csak egy olyan helyzetbe hoztad mindkettőtöket, amiből nincs megfelelő "menekülési út", hiszen ha azt mondja, hogy az exe valóban jobban néz ki, akkor pontosan ez történik, ami most...ha pedig azt mondja, hogy szerinte te nézel ki jobban, akkor nyilvánvalóan hazudik. Ha ő mégis valóban így gondolja, te akkor is azt fogod gondolni, hogy ez csupán egy jótékonyhazugság volt részéről, méghozzá azért, mert szerinted (is) jobban néz ki az exe, tehát elképzelhetetlen, hogy ő nem így gondolja....


Röviden: a benned levő rossz érzéssel konkrétan azt a sz@rt eszed, amit te kaksizál a járda közepére...

2017. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
mióta vagytok együtt bnőddel?
2017. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!