Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy jóra forduljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jóra forduljon a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

2éve vagyunk együtt, és mostanában nagyon sokat veszekszünk, és többnyire a szex miatt. Úgy hiszi, hogy már nem szeretem és hogy meguntam, mivel nagyon passzív vagyok. Az ő helyében én is ezt hinném, de az igazi probléma nem ez. Mindennap csak este találkozunk, és addigra iszonyatosan elfáradok, nap mint nap k.o. vagyok. Későn fekszünk le, és korán kelünk. Munka után is sok tennivalóm van, és mindig későn tudunk találkozni. Mostanában elég sok orvosi bajom is akadt, és nem tudom kezelni a helyzetet. Nem akarom elveszíteni azért mert nem tudok vele törődni, és teljesen jogos lenne ha megcsalna vagy éppen szakítana velem. De egyikünk sem akarja és csak szenved és szenved, én pedig tehetetlen vagyok.

Min változtassak, hogy mindketten boldogok legyünk, és ne keljen mindennap azon aggódnunk, hogy most min fogunk veszekedni?

Előre is köszönöm!



2017. márc. 24. 10:31
 1/7 A kérdező kommentje:
23L
2017. márc. 24. 10:33
 2/7 anonim válasza:
szerintem elhanyagoljátok a szexuális életeteket azon kéne egy kicsit változtatni. ha reggel felkel kérdezd meg hogy aludt vagy csak ilyen kis apróságok. ne stresszelj e miatt mert csak rosszabb lesz így. búj hozzá ha van alkalmad. vagy hívd fel napközbe kérdezd meg hogy van vagy hol jár ha nem dolgozik. este kezdeményez te ha ő nem kezdeményez. vagy ha nincs hozzá kedve nézetek egy romantikus filmet hát ha lesz kedve hozzá. de ha még se akkor beszéljétek meg a gondjaitok ha véletlen veszekedésbe torkollana akkor se emeld meg a hangod és őt is nyugtasd meg. csókold meg olyankor vagy öleld meg és mond neki hogy szereted.
2017. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű! Dolgozz kevesebbet! Nincs az a munkahely, nincs az a pénz, ami megér annyit, hogy feladja az ember a boldogságát miatta.
2017. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ennél jobb munkahelyet nem is kívánhatnék, csak 4ig dolgozok, de mindig kell valahova mennem munka után, és 6ra érek haza. Mivel szüleimmel élek még, be szoktam segíteni a házimunkába, és van egy kertünk is, amit rendezni kell. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy teljesen elhanyagoltam, és és tanácstalan vagyok. Egyszerűen nem tudom összehangolni a dolgokat.

2017. márc. 24. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor rendezd át a priorításokat. Mit kell tökörészned 4-6-ig? Miért nem lehet egyszer kihagyni a házimunkát, vagy a kertet? Miért nem lehet reggel csinálni valamit? Mit csinálsz hétvégén? Miért nem költözöl el, hogy egyedül élhess?

Állj a sarkadra és legyen már fontosabb a magánéleted, mert ha így folytatod nem lesz, mert ezt az elhanyagolást egyetlen egy pasi sem viseli el.

2017. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem a szexualitás nem fáradtság kérdése. gyakorlati megoldás: nézzetek együtt szexfilmet, (újságot). megjön a kedved, ne aggódj. a párod pedig odalesz a gyönyörtől. sok örömöt!!!!
2017. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugjatok reggel.
2017. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!