Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti négy haveri bulira rámehet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Ezalatt bulizásra, ivásra kell gondolni. Én otthonülősebb típus vagyok, barátom viszont szerintem túl sokat van a barátaival. Úgy érzem egyre nehezebben tudom ezt tolerálni, hogy neki heti négy nap éjfélig-egyig valahol lennie kell és csak utána találkozunk.

Napközben mindketten dolgozunk, akkor nincs alkalmunk. Hétvégén is ez megy szinte mindig. Nem akarom elszakítani őt a barátaitól, de úgy érzem,hogy én mindig csak a második vagyok a haverok után. Ha ők hívják mindig elmegy tőlem is. Mi a megoldás? Ignoráljam és ne kezdeményezzek együtt töltött időt, majd rájön? Beszéltem vele erről, de ő ezt teljesen normálisnak gondolja.



2017. márc. 1. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

rossz lehet belegondolni hogy reszegen hanyan rakhatnak meg

en tuti kiakadnek

2017. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti négy bulira nemcsak a kapcsolat, de egy munkahely és egzisztencia is rámegy. Hogy bírja anyagilag?
2017. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok. En otthagynam. Mi mindig egyutt megyunk a parommal haverozni, de ez kb 1-2 hetente hetvegen egy este. Heti negyszer akkor is sok lenne, ha mind a negyszer egyutt mennenk.
2017. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon eltérnek az igényeitek és egyikőtök sem akar ezen változtatni - nem is kell, egyszerűen nem illetek össze. Igen, simán rámehet erre a kapcsolat, nem kell erőltetni azt, ami ennyire nem megy.
2017. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előző kapcsolatom erre ment rá.

Hogy megspóroljak neked pár átszenvedett hetet, leírom:

- exem hetente 4x vagy többször ment bulizni

- mindezt úgy, hogy távkapcsolatban voltunk, úgy tudtam ott lenni, ha hetente több napot ott töltök(szellős volt az iskolai beosztásom, heti 2 napig volt órám, munkám akkoriban még nem volt) na, képzeld el, milyen ciki volt ott lenni a családjánál úgy, hogy ő otthon se volt. XD

- Ha hívták, otthagyott csapot-papot, nem tudott nemet mondani

- Velem nem ment sehova, mondván azért, mert nincs pénze, és ha út közben megkívánunk 1 fagyit, rossz lesz, hogy nekem tud nekem venni XD Megértettem oké...Aztán a haveroknál minden kifogása semmissé lett :"D


Hagyd ott azonnal!

21/L

2017. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem itt valami mas lehet,nem a haverok.El lehet viselni,ha ez valakit nem zavar,de a sok bulizás előbb utóbb rámehet kapcsolatra.Akkor is ha eleinte nem zavart.
2017. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell alkoholistával járni.

Kóbor kutyát sem nevezel a sajátodnak, csak azért, mert heti 2-3 estét az udvarodon alszik, nem? Akkor férfit miért?


Mi a megoldás? Tudod te azt, csak szr belátni és kimondani.

2017. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen pasim,h mindenki fontosabb volt nalam. Foleg a baratok. Aztan kiderult,h masik bnoje volt mellettem. Es nemi is betegseget kaptam el es utana rugtam ki.

N

2017. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kinek mi. Lehet, hogy van akinek belefér, valakinek meg nem.. Én pl. az utóbbiak táborát erősítem. Össze sem jönnék olyannal, aki ennyi bulizik meg iszik. Néha-néha belefér, de azért ez túlzás. Főleg, ha már úgy is érezném, hogy engem rak hátrébb ez miatt. Minek vagy még vele?
2017. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet az is, amit a fentebbi válaszolók mondanak, de én kicsit mást javasolnék.


Mégpedig azt, hogy mondd meg neki, hogy te ekkor és akkor érsz rá. Pont. Nincs olyan, hogy éjfélkor találkoztok. Vagy lesz szíves úgy alakítani a programjait hogy legyen rád elég idő, minőségi! idő, vagy nem, nyilván ez ki fog derülni. Ebből tudni fogod, hogy szeret-e vagy sem.


Ha szeret, igenis hiányozni fogsz neki, és visszább fog venni. Azért jár el ennyit, mert megteheti, mert te úgyis ráérsz és vársz rá az éjszaka közepén.

2017. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!