Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne pakolnom mások után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne pakolnom mások után?

Figyelt kérdés

Párommal az ő családjának a házukban élünk, ingyen.

A nagynénje néha itt van pár napig, plusz a család többi tagja ide jár ebédelni.

A nagynéni öreg már és iszonyat dzsuvát csinál mindig a konyhában.

Párom meg állandóan mondja, ha látja hogy kosz van konyhában, hogy menjek és pakoljak el...

De én nem fogok mások után takarítani. Én is mindig elrakok magam után mindent, letörlöm a pultot.


2017. márc. 24. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell elpakolnod!

Kivéve, ha van benned annyi jóérzés, hogy a párod idős szülei helyett megcsinálod, ha a vendégek, akik a párod rokonai kupit csináltak.

Persze a párod bevonásával!

... elvégre ő is ott lakik és az ő rokonai.

2017. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyen esetben is maximum a parodnak kene. Persze ha egy pulton hagyott ures tejes dobozrol van szo, azt te is kidobhatod ha epp arra jarsz, de kb ennyi.

Egyebkent en nem terveznek komolyabban ilyen ferfival, mert mar most nyilvanvalo, hogy szerinte te csak a hazimunkara es a gyereknevelesre leszel alkalmas a jovoben.

2017. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Es ha nem pakoljak el, akkor elsz ott te is hetekig a mocsokban?
2017. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó... akkor megnyugodtam, mert úgy érzem hogy ezt elvárja tőlem, mert ingyen lakunk itt. De én nem érzem ezt jogosnak. Szoktam takarítani hétvégenként, de mondjuk ha itt van a nagynéni akkor inkább nem, mert ő összekoszol mindent. Csempét, hűtőt, székeket lehet takarítani amikor ő főz...
2017. márc. 24. 17:02
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, a nagynéni pár napig szokott maradni, utána letörlöm a dolgokat, a fentebb felsoroltakat.

De a kaját előlhagyják, ilyen az egész család. Ha nincsenek itt, persze rend van, rendben tartok mindent. De időközönként napokra idejön a nagynéni és akkor én nem vagyok hajlandó utána pakolni.

2017. márc. 24. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem tetszik el lehet költözni:D Én igazából megértelek téged is, de őket is. Nyilván egy normális ember nem várja el, hogy ami valahova odaokád, azt más takarítsa el, akihez komolyabb érzelmi szál nem fűzi, tehát nem az anyukádról van szó. Viszont ingyen éltek ott, és a srácod ezt gondolom egyfajta hálálkodásként szeretné ha megcisnálnád, hogy hálás vagy, hogy ezt így megengedik. Tesómék is így laktak, őt is nagyon zavarták dolgok, de mindenhol segített ahol tudott.


Ennek vannak előnyei és hátrányai. El kell viselned őket, mert ők szabják a szabályokat, viszont minden ingyen van.:D

2017. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
amit*
2017. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác így akar hálálkodni, takarítson ő. Normális ember ha a háláját szeretné kifejezni, akkor nem a más f***ával veri a csalánt.
2017. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!