Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak masok is akiknek a parja nem vett semmit se Valentin napra?

Figyelt kérdés
Melysegesen elszomorit a dolog.Mondjuk nem az elso eset, de annyira bant.Mig masok boldogan meselik, mutogatjak mit kaptal, en meg legszivesebben elsullyednek szegyenembe.
2017. febr. 14. 23:41
1 2 3 4
 1/36 opened paradise ***** válasza:
39%
Az ilyen nem is ember!
2017. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
19%

Ja pl én. De azért nem kaptam semmit mert nincs párom. Mondjuk a helyzet így csak még szomorúbb, mert így potenciálisan mind a 3.5 mrd nő a párom. Basszus, ha csak egy forintot adna mindegyik.....:"(

30/f

2017. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
71%
Igen!Én sem vettem neki mert nem tudnám jószívvel adni.Nem akarom sem őt sem magamat becsapni.(most éppen mosolyszünet van)36/n
2017. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Azert kell az ajandek, hogy legyen mit mutogatni? :D
2017. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%

Az én párom nem vett semmit. Én se neki. Örülök, hogy nem egy dátumhoz köti, hogy szeret. (Amúgy időnként meglep apróságokkal, ha épp eszébe jut, szóval nem hanyagol el)

A környezetemben senki nem valentin napozik mondjuk..

2017. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
27%
Várj, belenézek a levegőbe és megkérdezem a semmit, hogy miért nem kaptam kutyaf*/zát sem. Nincs válasz, de a hangok azt mondják, hogy igyak egy Ballantines-t. Az a biztos.
2017. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Megnyugtatlak, az én párom nemhogy nem vett semmit, de szakított is velem, mert megcsalt és volt pofám kiakadni rajta. :D Mindezt Valentin napon :D
2017. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 opened paradise ***** válasza:
83%
Ebben nem a Valentin nap lenne a legnagyobb bajom...
2017. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem a mutogatas a lenyeg!Es nem az erteke a dolognak.Hanem, hogy az ismeroseim, munkatarsaim mind megerdemlik en meg mindent a "parom" ala teszek, mosok, fozok ra, es egy szal viragot nem erdemlek?En annyira szeretnem ezt a napot egy kicsit massa tenni a tobbi masik szurke hetkoznap kozott.Hat szonoru vok, hogy ilyen ferfi van mellettem.Fiatalok vunk, miert kell igy elni az eletet.Olyan mintha a cipom talpa lenne a parom.Meg abban is tobb az erzelem es romantika.
2017. febr. 15. 00:19
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi se vettunk egymasnak semmit mert nem szokas.Neha elmegyunk etterembe,de vettunk is mar max csokit,olyan is volt hogy csak egy uveg bort vagy pezsgot.Multheten kaptam viragot csak ugy,valami edesseget majd adok en is.Ezek a gesztusok rank akkor is jellemzo,ha nincs semmilyen unnep. Persze szulinap,karacsony fontos de Valentin nap nem nagy szam.
2017. febr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!