Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetek olyat, hogy miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek olyat, hogy miattam változtasson munkahelyet? Jogosan kérhetem, hogy legyen már vége a távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Már két és fél éve áll fenn az a helyzet nálunk, hogy csak hétvégente találkozhatunk, ugyanis sofőr.

Tudom, örülnöm kéne, hogy legalább hetente látom, mert másoknál még ennyi sincs stb, viszont ennyi idő után nekem már kezd elegem lenni.

Többször történt, hogy 1-1 hétvégén egyáltalán nem jött haza, illetve nagyon jó esetekben tölthetjük szombat-vasárnapot végig együtt, ugyanis néha szombat estére esik haza és ezekre kell besüriteni a családlátogatásokat + itthoni teendőket.

Most is én egyedül vagyok itthon(ami ritka eset) alig vártam hogy lehessünk kettesben, készültem egy csomó kedvenc ételével, meglepi vacsorával, erre kiderül, hogy vasárnap jön, hétfőn megy.


Igazából már amikor itthon is van teljesen furcsa a helyzet és nem tudom kiélvezni, mert tudom hogy másnap ismét elválunk.


Anyukám költözik, rám marad a ház(itt vidéken) és felhoztam a témát, hogy összeköltözhetnénk és ha végeztem az egyetemmel kimegyünk pénzt keresni(ezt terveztük) de legalább addig is itthon együtt lehetnénk valami kisebb keresettel is, aztán együtt gyüjthetnénk a jövőnkre. Erre az a válasz, hogy jó lenne, de egy ideig még ezt kell csinálnia, mert kell a pénz stb. Kezd elegem lenni ebből a sok 'majd' , 'nemsokára' válaszokból, mert nem látom a végét ennek. Azt mondja ,hogy nem fog minimálbérért itt dolgozni.

Viszont én nagyon félek, hogy megbánjuk, amiért igy töltöttük el ezeket az éveinket, legyen akármennyi pénz. Mi van ha történik velem valami, és megbánja hogy nem töltött velem több időt? Esetleg vele lesz valami az úton , és annyi... megéri ez a pénzt?


Azon agyalok, hogy hogyan is kérhetném arra, hogy váltson miattam? Egyáltalán kérhetek-e ilyet? Nem akarom, hogy aztán szemrehányást tegyen, esetleg azt érezze én akarom megmondani mit csináljon.

De nagyon magányos vagyok :( 20N


2017. márc. 24. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj de a 61 éves apám távkapcsolatban él.. 125 km-re. Jó, tudom fiatal vagy, meg minden és neked több szükséged lenne a párodra, de ha ő nem akar változtatni, nem is fog. Amúgy meg apámék se élnek együtt, még is 4-5 éve vannak már együtt.

Sőt, volt hogy apám több hétig nem tudott elmenni hétvégén, még se volt rinya a másik féltől.

2017. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerni kerheted, bar a leirasodbol nekem egyaltalan nem az jott le, hogy a parod kulonosebben veled tervezne a jovore nezve.
2017. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor megismerted, tudtad, hogy mi a munkája. Lehet, hogy igaza van, hogy nem adja fel a jól fizető munkáját egy diáklányért, aki lehet, hogy pár év múlva már nem is lesz vele. Elvállal egy minimálbéres munkát, odaköltözik a házadba, majd te megszerzed az egyetemi diplomát, találsz egy jó munkát, aztán esetleg derogál neked a minimálbéres pasi.
2017. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Lehet 5 êv múlva alig lesz pénzetek, emiatt meg te fogsz neki szemrehányást tenni, majd diplomás csaj leszel, aztán összejössz egy jobb keresetű, tanultabb, jobb képű csávóval, ő meg az utcára... Majd ha elvégzed az egyetemet, ki mentek külföldre, addig csak kihúzzátok, ha nagyon szeretitek egymást.
2017. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyáltalán nincs úgy, ahogy látjátok. Mikor megismerkedtünk egy olyan munkája volt, ahol a minimált is alig kapta meg. Akkor sem zavart. Aztán rá fél évre váltott erre, azt mondtuk egy darabig kihuzzuk igy. De mennyi az a darabig, még mindig nem tudom és már elég nehéz. Megéri még két évig ugyanigy szenvedni? :(

2017. márc. 24. 22:43
 6/7 Fish1 ***** válasza:
61%

Ez elég necces dolog.

Átérzem a helyzetedet, meg azt is, hogy ez így neked szenvedés. Elmondtad ezt már a pasinak, hogy egyre nehezebben bírod ezt?

Azt megértem, hogy minimálbérért nem akar dolgozni, mert az nem sokmindenre elég. Nem tudom az ország melyik részén laktok, de egész biztos, hogy jobban fizető munkát nem találna? Vagy ez csak kifogás és nem is akar változtatni?


A fent leírtakból nekem sem jön le az, hogy a pasi veled tervezne hosszú távon.

2017. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eleve össze se jöttem volna olyannal akivel csak a távkapcsolat játszik és ez nem is fog változni. Sajnálom de nekem ez nem menne.
2017. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!