Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik az exem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is szépen kérek mindenkit, ne ítéljetek el.

Négy évvel ezelőtt volt egy 2,5 éves "komoly" kapcsolatom (tehát lefeküdtünk) az akkori párom volt nekem az első és én is neki. Nagyon szerelmesek voltunk imádtuk egymást de sajnos szétmentünk mert ő még "élni" szeretett volna. Azóta volt egy rövidebb kapcsolatom és most van 3hónapja egy távkapcsolatom. A 3 hónap alatt 2x találkoztunk mondanom sem kell a nagy szerelem kezd kihűlni..viszont páromnak én vagyok az első és halálosan szerelmes fél beismerni, hogy eltávolodtunk.

A napokban felbukkant az exem elmondta, hogy még mindig szeret és hiányzom neki..minden eddigi barátnőjében engem keresett. Ahogy elkezdtünk beszélgetni bennem is feltörtek az emlékek és elkezdett hiányozni. Egyébként valahogyan mindig jelen volt az életembe, mindig probalt kicsit kozelebb férkőzni hozzám. Fogalmam sincs mit tegyek. Ha van tanácsotok esetleg voltatok hasonló helyzetben írjátok meg hogy alakult.

Köszönöm

19/L


2017. márc. 24. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:

ezt a státuszt úgy hívják: tartaléksuna

de az a 19-4-2,5év szexszel tényleg erős

2017. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 voltam amikor összejöttünk és 2,5 évig voltunk együtt..rosszul fogalmaztam
2017. márc. 24. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
ja az más, de ettől függetlenül nem tűnik egyenesnek a srác....gondolom a suli egyik menőarca volt különben a kérdésed sem lenne ilyen finomkodó irányába
2017. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki akarta élni magát, rájött, hogy nem kaphat olyan könnyen nőket, és téged akar dugni, amíg nem talál mást. Ez tipikus eset.
2017. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha egyszer már kevés voltál neki, ne hidd, hogy nem lesz az megint. Azért hiányzik csak, mert mással még nem sikerült normális kapcsolatot kialakítani, mert különben jó messzire elküldted volna az exet.
2017. márc. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Én azt mondanám, kezdj vele újra. Sokat nem veszíthetsz. Az exed kipróbálta, amit akart, és nem talált nálad jobbat. Neked se sikerült. Mi történhet? Legfeljebb kiderül, hogy már nem ugyanaz, mint ami rágen volt, és akkor le tudjátok zárni a régi kapcsolatot, rendesen. És, ki tudja, az is kiderülhet, hogy egymásnak vagytok teremtve...
2017. márc. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez tök romi! :D :P Próbáld ki vele újra mit veszíthetsz csak mindig tartsd szem előtt hogy magasról lehet nagyot zakózni! Sok sikert ha bele mersz vágni!:)

Kérdés hogy szerelmesek lesztek- e újra egymásba ha igen talán jó is lehet!

2017. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Ha esetleg erdekel valakit osszejottunk az exemmel :) eddig minden okes remelem igy is marad.

2017. ápr. 6. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:
hát reméld
2017. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönjük a visszajelzést, Most már vigyázzatok egymásra! Sok boldogságot!
2017. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!