Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a beteges birtoklási vágyamon a barátnőim iránt? 23/F

Figyelt kérdés
Sajnos eddig az összes "kapcsolatom" megsinylette és tudom, hogy nem oké amit csinálok. Azthiszem tudom miért alakult ez ki bennem, de nem megyek sokra vele. Az a gond, ha megszeretek valakit akkor tönkre teszek mindent rövidesen pedig tényleg szeretem az illetőt és nem akarok rosszat. De őszintén bevallom legszívesebben bezárnám egy kalitkába és eldobnám a kulcsot... Persze nem szó szerint értem, de ki akarom sajátítani, hogy csak én szerethessem. Nem akarom hogy huzamosabb ideig nélkülem legyen vagy, mással is jól érezze magát, az volna a legjobb ha tőlem függene csak és vidáman bólogatna kis rabságára de ezt nem várhatom el. Persze iszonyú féltlékeny is vagyok. Félek, hogy akit szeretek elhagy, pedig pont ezzel üldözöm el és talán ha nem tenném velem maradna. Még eddig nem dobtak csak vagy össze se jöttünk vagy durván szétváltam a barátnőimmel "közös megegyezés" alapján. Tehát így minden kapcsolatom halálra van ítélve akármilyen szépnek is tűnik először, de nem tudom hogyan változhatnék.
2017. márc. 25. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy szénné fognak oltani emiatt ?

Hogy van az önbizalmad ?

Mennyire bízol a mindenkori párodban ?

Miért esik rosszul, ha jól érzi magát mással ? (mind1 hogy nővel vagy férfival ?)

2017. márc. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kezeltesd magad. Így nemcsak a társaidat, de magadat is tönkreteszed, egyre rosszabb állapotba kerülsz. Jön az agresszió majd a depresszió végül a teljes leépülés.

Fordulj szakemberhez. Az jó, hogy látod és belátod a problémád. A jó hozzáállás már lépés a gyógyuláshoz vezető úton, de egyedül nem megy.

2017. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!