Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvertek a barátnőim és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvertek a barátnőim és a párom. Hogy tovább?

Figyelt kérdés

Két (volt) legjobb barátnőm is rámozdult a páromra, akinek mondhatni nem volt ellenére.

Az első eset: A lánnyal nagyon jól kijöttünk, elég fiús volt, így nem "aggódtam". Bemutattam a páromnak. A párom egyre többet akart hármasban találkozni, majd egy alkalom adtán a csaj ott maradt velünk este(nem tudott haza menni, addig beszélgettünk meg iszogattunk). A párom "bújt" hozzá, meg becézgette, amit a mai napig tagad. egy ágyban aludtak én meg megsértődtem és egy külön szobában mire még az én hibámnak tartják a mai napig és mindenki a lányt sajnálja. Adtam a páromnak mégegy esélyt, a lánnyal megszakítottuk a kapcsolatot.

Másik eset: legjobb barátnőm közölte, hogy azért festette be a haját, hogy a páromnak tetszen. Ezt persze a páromnak közölte, a párom pedig elküldte nekem. A párom a lányt védi, mondanom sem kell a dolgot.

A párom is számtalanszor hülyére vett azóta. MIndig másokat véd. A röhej, hogy engem SOHA SENKI. Csak a szüleim állnak ki mellettem, de ők nem szólhatnak sajnos ebbe bele.

Tudom, azt verik át akit át lehet.

nyilván az első lépés a gyógyulás felé, hogy kidobom a páromat. És utána? Minden barátomat elvesztettem, a körünkben mindenki a párom pártját fogja. Miatta az összes barátomat(ha ezeket valaha annak lehetett nevezni) elvesztettem.

Napok óta nem tudok enni, inni, aludni rendesen, mert örlődöm, hogy mivel érdemeltem ezt ki. Mindent megadtam a páromnak, mindig mindenkinek a kedvére teszek, és eldobtak mint egy rohadt rongyot. Csak előtte jól megtörölték bennem a lábukat.


2017. márc. 13. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Külön szobában aludtam*
2017. márc. 13. 19:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt most valami miatt kaptad az élettől..
2017. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És bizony-bizony, csak igazolod a régi teóriát, hogy a "menő kannak" veled együtt 3 nő is felajánlkozik... Ami kapásból eredményez legalább 2 magányost, de hát "azok lúzerek".
2017. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Sajnállak, de hát te választottál ilyen fickót magadnak.
2017. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért vagy vele, te szerencsétlen?!


Én is szakítottam az exszel, majdnem emiatt - fizikai megcsalás nem volt, csak érzelmi - , senkim nem maradt, de ez van, nem keseregtem. Tudod, én úgy voltam vele, jobb is nekem ilyen emberek nélkül.


Fél évre rá összeismerkedtem a párommal, aki szöges ellentétük, és a baráti társasága is normális, nincs tele idióta libákkal.

Elköltöztem hozzá 1000km-re és élem az életem, nem a hülye barom ex-bartaimmal foglalkozok.

Szar, hogy eldobtak, de mindig is csak akkor kellettem, mikor gáz volt... nem érdekel már, itt boldog vagyok, és ez a fő.


Hagyd a múltat, kiírhatod, ami bánt, de ne foglalkozz vele jobban, mint kell. Fej felemel, és előre nézz. :)

2017. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már az első esetnél megmutattam volna neki, hol az ajtó.

Kérdező, az első lépés jól látod, dobod. Utána hagysz magadnak egy kis időt, hogy kisírd magad, aztán felállsz, és mész tovább, nem nézel vissza. Járj sportolni, keress valami új hobbit, akkor új embereket is megismerhetsz, barátokat szerezhetsz. Foglald el magad, ne gondolkozz ezen, aztán majd csak azt fogod észrevenni, hogy túlléptél. Nem érdemli meg az ilyen, hogy egy percet is őrlődj miatta.


26L

2017. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt már ezzel kapcsolatban kérdésed, akkor még csak a két leányzó kapcsán. Jól emlékszem?

Már akkor ki kellett volna hajítanod a pasit.

Hidd el, az ilyen barátokkal nem vesztesz sokat. Nagy a világ, új kapcsolatokat kialakítani könnyű: akár neten, fórumon, valami hobbival kapcsolatos dologban, akár eljárni rendezvényekre. Az ismerkedés nem csak a pasizást jelentheti.

Kitartás, és ne add fel! Vannak még normális emberek :)

2017. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!