Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szólítsam meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg, vagy inkább hagyjam elmenni?

Figyelt kérdés

majdnem minden reggel együtt megyünk a villamoson a fiúval. nekem nagyon bejön és valahogy meg akarom szólíatni, de nem szeretnék sem túl tolakodó sem nevetséges lenni.nem tudom hogy bejövök-e neki mert nem nagyon néz rám,szerintetek hagyjam elmenni vagy próbáljam megszólítani?16/l

légyszi segítsetek


2010. máj. 11. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

kacsincs rá, tolj 1-2 szemöldökhúzogatást szexisen, adj neki morze jeleket :D aztán egy idő után kapcsol és vagy kezdeményez/visszareagál, ha nem, akkor vagy nem jössz be neki vagy inkább csendes-visszahúzódó típus és neked kell kezdeményezni


szerintem..

15/f

2010. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kezdjem el neki húzogatni a szemöldökömet? de attól még nem fogunk elkezdeni dumálni.neked bejönne ha valaki úgy akarna beszédbe elegyedni veled?
2010. máj. 11. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
ha egy csaj rám mosolyogna és elkezdené húzogatni a szemöldökét vagy rám kacsintana, nem hagynám ki a lehetőséget :) megismerném közelebbről. jól lehet ezeket gyakorolni tükör előtt, csak nehogy ráizgulj magadra:D
2010. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtutibb és leg egyszerűbb, ha mondjuk odamész hozzá és beszélsz vele, mert ha elkezded a szemöldököd húzogatni emg kacsingatni, nagy a valószínűsége, hogy szimplán hülyének néz!
2010. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igenigen én is ettől félek. csak mit mondjak neki hogy ne legyen nagyon nyomulós? a másik baj még az hogy szerintem nem magyar hanem angol szóval ez még külön rossz. mit csináljak?
2010. máj. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!