Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Hogy szólítsam le? Vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel néha egy busszal szoktunk menni. És nem tudom miért, de nagyon felkeltette az érdeklődésemet. (Én is lány vagyok...)Nem tudom mit kellene tennem. Idősebb mint én. Nem tudok róla semmit csak néha látom... De ha látom elfog egy érzés és... ááá, nem is tudom elmondani. És amikor észreveszi, hogy figyelem mindig elkezd mosolyogni. Szerintetek mért van ez? Mit csináljak? Segítsetek!
2010. febr. 16. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Kérdezd meg, milyen tampont használ ;)
2010. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :) Mert ha esetleg 13-18 év között mozogsz, teljesen természetes, ha a hormonjaid ezt teszik vele, hogy lány iránt érdeklődsz.

Amúgy nem tudom... lehet, egyszer közelebb kéne állnod/ülnöd hozzá, visszamosolyogni, beszédbe elegyedni vele, ha már nagyon nem bírod. Mondjuk az is lehet, hogy csak ez a kedves fajta, aki mindenkire rámosolyog. "Legrosszabb" esetben szerzel egy barátot. ^^

2010. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*veled
2010. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? :D Ilyent még a barátnőimtől se szoktam kérdezni... :S
2010. febr. 16. 21:05
 5/13 A kérdező kommentje:
én 14 vagyok ő meg kb. végzős. :S nem szoktam tőle messze állni. Múltkor is 2 ülés volt csak köztünk... De leblokkolok... De olyan nem tudom elmondani milyen érzés fog el ha meglátom. Olyan jó... Wááá :D
2010. febr. 16. 21:08
 6/13 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. :)

Lehet, csak nagyin szimpatikus a kisugárzása, és a szíved érzi, hogy kedves, jó lenne vele beszélni, barátkozni. Megnyugtató a látványa?

Megértem, hogy leblokkolsz, ha nem is ismered, de ha mosolyog, az jó jel, szerintem nem ártana, ha például állnál, és egy kanyarnál véletlen pl. a lábára lépnél, bocsánatot kérnél, vagy egy kis trükközés, ha nagyon nem megy a beszélgetés... ^^

2010. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyan jó látni... Olyan kedvesnek tűnik, meg olyan hát nem is tudom elmondani milyen érzés jár át:S
2010. febr. 16. 21:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg a kisugárzásában van valami jó. :) Anygali~ ^^ Hidd el, az ilyen szerintem nem lenne elutasító, ha beszédbe elegyednél vele, barátkozni kezdenél vele. :)
2010. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ez olyan furcsa... Meg a többi lány nem ilyen... Azok olyan 'izék'... Meg amugy is visszahúzódó vagyok... Nem szoktam sosem kezdeményezni. Max majd sokáig bámulom és talán hozzám szól, vagy majd idiótának fog tartani. :S:D
2010. febr. 16. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Talán mert ő érettebb és kedvesebb, mint a többi. :) A mai világban már tényleg sokkal több az 'izé' csaj... x) Ilyen kedves kisugárzású pedig ritka. Bár lehet, ezt csak te érzékeled... ki tudja, ez lehet, azt jelzi, hogy lesz vele pozitív élményed, valamilyen módon közöd van hozzá. :)

Megértem, hogy félénkebb vagy... én is. :D (szintén 14 [leszek nemsokára]/L) Így valóban nehezebb. De ha sokat figyelitek egymást, mosolyogtok egymásra, az már megalapozza köztetek a kapcsolatot pozitívan és segíthet. :)

2010. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!