Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthetett? Mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetett? Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel szexpartnerek voltunk csak én beleszerettem és ezért abbahagytuk.Ő azt mondta nem érez semmit de én valahogy akkoris éreztem a kapcsolat közbe h fontos voltam neki.2 hete hagytuk abba a dolgot azóta csak 1-2szer beszéltünk msnen.Ma láttam h ki van neki írva egy szív személyes üzenetnek.Neki viszont SOHA nem szokott lenni személyes üzenete.És mostanába nem is jár nagyon társaságba.Ez a szív pedig csak 10 percig volt kinn.
2010. máj. 11. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet nemkellett volna elmondando neki h beleszerettél..mondneki h folytassátok. ha télleg érezted h fontos voltál neki és érezted a törődését.
2010. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem az a gáz hogy korán kezditek a szexuális életet, hanem hogy HÜLYÉK VAGYTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

23:20

Szívemből szóltál

2010. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem kéne megvárnom h ő lépjen?mert sztem elég fura h azóta nem is ír rám pedig folyton beszéltünk amíg tartott a dolog...és alapvetően normális srác szal nem értem.
2010. máj. 11. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetbe, de csak egyszer engedtem meg a pasinak, hogy "kihasználjon" testileg és érzelmileg...

Aztán lassan elfelejtettem, mert nem voltam naív, és tudtam, hogy csak én érzem azt, hogy ő is szeret...

Ne legyél naív,

L19

2010. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

+hozzáteszem, én a te helyedben nem jelentkeznék...és te se tedd...Figyelj, bármilyen nehéz is lesz, de legalább rájössz egy-két dologra, abban az esetben ha nem fog jelentkezni...

L19

2010. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm szépen sztem ezt megfogadom:D
2010. máj. 11. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!