Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Tegyük fel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tegyük fel van egy szuper és sikeres karrieretek, azt csináljátok amiről mindig is álmodoztatok. Ilyen esetben zavarna ha a párotok nem lenne ilyen sikeres?

Figyelt kérdés

A kérdés azért született mert ismerkedem egy lánnyal akinek tényleg irigylésre méltó szakmája van, nem írom le konkrétan mivel foglalkozik de rengeteget utazik külföldre élvezi és szereti amit csinál és elég jól is keres vele. Anyagilag én sem állok rosszul egyáltalán főleg itthoni viszonylatban de ő szerintem jobban keres mint én. De a munkája mindenképpen "egzotikusabb" és jobb hogy így mondjam az enyém nem ilyen izgalmas és változatos.

Ő tényleg csodás lány és szerintem ő is szeret engem. Kezd eléggé komolyodni a dolog és sokat filózok mostanában, hogy vajon neki ez problémát jelent-e hogy ő sikeresebb mint én. Nem mutatja ki ha mégis így van és ha rákérdeznék sem vallaná be még ha igaz akkor sem :) Ezért érdekel mások véleménye, vajon Ő mit gondolhat vagy Ti mit gondolnátok a helyében.


2017. márc. 26. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
nem zavarna. nem a főnöke/munkatársa vagyok egy férfinak, hanem a barátnője.
2017. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem zavarna, csak szeresse, amit csinál és ne legyen lusta.
2017. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem zavarna.
2017. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
15%
Hidd el, zavarja őket, ha a férfi kevésbé annyira sikeres, mint amennyire ők. Most őszintén, szerinted egy világot járó sikeres üzletasszony és egy mezőgazdasági gépszerelő (akit minden munkahelyen csicskáztat a főnök, meg kirúgással fenyegeti őt) kapcsolata mennyire valós? Kb. semennyire. Minden nő hipergám ösztönökkel rendelkezik.
2017. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért nem mezőgazdasági gépszerelő vagyok. És anyagilag sem hiszem hogy sokkal elmaradnék tőle.
2017. márc. 26. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
ha úgy érzed, hogy szeret, akkor ne rontsd el a kapcsolatotokat a kételkedéssel.
2017. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszabb ***** válasza:
58%
Akkor meg mit siránkozol itt a semmin?
2017. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Általában a pasikat szokta zavarni az ha a nő többet keres vagy sikeresebb vagy jobb karrierje van. Ezt sok férfi nehezen nyeli le. De ha téged ez nem zavar akkor ne rontsd el ezzel.
2017. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. A férjem szakmunkás, én diplomás vagyok, sikeres a szakmámban, jobban is keresek. 7 éve vagyunk együtt, közös gyerek is van, sosem érdekelt, hogy mennyit keres, vagy mit dolgozik. Amíg ő nem frusztrált és nem feszül be azon, én mit csinálok, vagy mennyit keresek, addig számomra huszadrangú a dolog. Javaslom, hogy te is engedd ezt el.
2017. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Jelen esetben, már az iskolai végzettségünkben is óriási különbség van. Ő szereti a szakmáját és én is.

Általában a férfiak szoktam egy idő után megbolondulni, ha nem ők keresnek többet, meg ugye vannak olyan nők akiknél ez az elvárás. Nálam nem. Amíg nem hisztizik azon, hogy többet keresek, amíg ettől nem lesz frusztrált, addig nem érdekel.

Lassan 3 éve élünk így :) Szóval ne parázz rá.

2017. márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!