Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek vele ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele ezek után ha becsapott?

Figyelt kérdés
Van egy barátság extrákkal dolog az életemben. Egy megyében, de nem egy városban lakunk a férfival. Napi szinten beszélünk neten. Múlt hét szerdán mondta hogy ma jönni fog a városba ahol lakok és ha gondolom találkozzunk. Majd ezek után tegnapig elérhetetlen lett. Pénteken is írtam neki hogy akkor hogy legyen a mai nap. Semmit nem válaszolt. Tegnap este megköszöntem neki hogy milyen szépen eltűnt.. Elolvasta ma reggel, erre sem reagált. Még sosem csinált ilyet.. De szerintem ez irtó nagy szemétség tőle. Ő ajánlotta fel eleve, aztán meg se kép se hang. Szakitsam meg vele a kapcsolatot? Nagyon rosszul esett ez az egész...
2017. márc. 27. 12:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

mi az ok ami miatt eltűnt?

először kerüljön elő...


24F

2017. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az oka.. Oké hogy dolgozott de eddig vagy munka előtt vagy munka után is volt hogy beszéltünk. Meg szerintem egy sort tudott volna írni szerda óta. Vagy tisztább lett volna tegnap megírni hogy bocsi mégse találkozzunk. És akkor nem úgy készülök mára. De tuti hogy már itt van a városban mert 4 órája volt utoljára elérhető.


(Kiadsam nagyon szeretem a hozzászólásaid a kérdések alatt! Tudom nem ide tartozik de gondoltam megírom.)

2017. márc. 27. 12:29
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Lehet talált más extrákat nyújtó barátot.
2017. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 RRR ***** válasza:
100%

Azért várd meg a magyarázatát,mielőtt megkövezed!

Főleg,ha először tett ilyet.

2017. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Talált más ingyen lyukat magának. Amúgy sem tartozik neked magyarázattal,mivel nem vagy a bnője.
2017. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Egyszerű a válasz. A kettes számú barátság extrákkal jelölt miatt tűnt el. Típikus rakció pasik részéről a se kép, se hang ilyen esetben. Gerinctelen dolog, nem érdemel második lehetőséget. Pedig ha mégsem úgy teljesít a kettes jelőlt, számíthatsz szívettépő és logikus kifogásokra. Ne dőlj be nekik. Akik akar Téged az ír, megkeres, megy hozzád. Sajnálom. 38/F
2017. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem érzünk egymás iránt semmit. Csak addig megy ez míg nem lesz valamelyikünknek kapcsolata. Ha mással szexel én azért sem vergődnék, mivel így igaz, nem vagyunk együtt. Igaz ő nekem nem engedte hogy mással legyek. Azt mondta ha valaki mással is lefeküdnék, őt felejtsem el...

Írjátok hogy talált mást. Akkor szerdán miért mondta hogy ma találkozzunk? Eleve havonta szoktunk maximum találkozni a távolság miatt. Nekem tényleg nem az lett volna a bajom ha lemondja. Csak szólt volna. Ezer helyen tudott volna nekem üzenni.

2017. márc. 27. 12:42
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
És a sok okos válaszoló szerint ha a férfi tényleg talált magának mást akkor nem kell szólnia a kérdezőnek pl hogy ne várja őt ma egész nap? Nektek hogy esne ha valaki megígér valamit amire számítottok aztán meg eltűnik, te meg várhatod estig hogy mi van. Így van ez egy nagy gerinctelenség...
2017. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Még az sem kizárt, hogy eleve átvert téged, és nem is független, aztán lebukott.
2017. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%
De kérdező vergődsz. Ha nem vergődnél ,akkor kérdést se írtad volna ki
2017. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!