Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek vele ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele ezek után ha becsapott?

Figyelt kérdés
Van egy barátság extrákkal dolog az életemben. Egy megyében, de nem egy városban lakunk a férfival. Napi szinten beszélünk neten. Múlt hét szerdán mondta hogy ma jönni fog a városba ahol lakok és ha gondolom találkozzunk. Majd ezek után tegnapig elérhetetlen lett. Pénteken is írtam neki hogy akkor hogy legyen a mai nap. Semmit nem válaszolt. Tegnap este megköszöntem neki hogy milyen szépen eltűnt.. Elolvasta ma reggel, erre sem reagált. Még sosem csinált ilyet.. De szerintem ez irtó nagy szemétség tőle. Ő ajánlotta fel eleve, aztán meg se kép se hang. Szakitsam meg vele a kapcsolatot? Nagyon rosszul esett ez az egész...
2017. márc. 27. 12:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Mert neked jól esne ha valamit megbeszélsz valakivel aztán eltűnik a másik? Ezért vagyok ma itthon basszus mert hogy neki így lett volna a jó. Nehogy már én legyek a hibás...

Legutóbb én mentem át hozzá. Neki hogy esett volna ha vár egész nap de én meg szemét módon nem megyek? Ahogy ismerem elküldött volna a jó büdös francba...

2017. márc. 27. 12:53
 12/23 anonim ***** válasza:

"Elolvasta ma reggel, erre sem reagált"

látom a többi válaszodból, hogy téged nagyon bánt ez a dolog, értetlenül állsz előtte...

viszont mit fogsz tenni, ha ma becsenget/bekopog?

ezen elgondolkodtál már?


(köszi :) )


24F

2017. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van kapcsolata.
2017. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Kiadsam: Igen bánt amiatt hogy nem tudott egyenes lenni. Ha de én egy másik fiúval csak beszélgettem rendesen kiakadt.

Plusz ha én mennék hozzá, de mégsem jó az időpont akkor van bennem annyi hogy lemondom. Ő is 26 évesen nem óvodás már... Ma meg váratlanul tuti nem fog idejönni.

Köszi a válaszokat!

2017. márc. 27. 13:07
 15/23 anonim ***** válasza:

kérdező szép napos idő van, szerintem sétálj egyet, kicsit szellőztesd ki a fejed, élvezd a napsütést, addig sem vagyok otthon

kicsit nyugodj meg és gondolj el, hogy mire is vágysz, neked mit jelent ez az egész

szerintem betegesen féltékeny, egy barátság extrákkal dologról van szó, ő viszont olyan szinten le akar korlátozni, mintha a tulajdona lennél kb...még párkapcsolatban sem szabadna ilyen szinten korlátozni a másikat...


24F

2017. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Mindennel el kellett számolnom neki..Tényleg mindennel.

Ő ilyen akaratos..


Persze már elkezdem csinálni a dolgaim. Negyed 2 van. Akkor legyen ott ahol akar meg akivel akar. Én nem fogom keresni többet magamtól. Köszi Kiadsam!

2017. márc. 27. 13:15
 17/23 anonim ***** válasza:
Mint minden egyenlőtlen kapcsolathoz, ehhez is 2 ember kell. Aki követel de nem ígér semmit, es aki ezt feltetel nélkül elfogadja.
2017. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Kérdezõ, sosem lesz normális kapcsolatod addig, amíg ilyen szexkapcsolatban vagy.

"Az asztalról elõször le kell takarítani a morzsákat, hogy más oda lehessen ülni."

2017. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
* Szóval, hogy más oda tudjon ülni.
2017. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szard le. Keress mást
2017. márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!