Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex probléma. Felhívta a párom. Hogy tovább?

Figyelt kérdés

A párom(21/F) és az exe(19/N) azért szakítottak, mert 2x megcsalta a lány a páromat.

Sírt, könyörgött, a párom tervezett még vele amikor jöttem én és belém szeretett.

A lánynak eleinte a párom nem nagyon merte elmondani, hogy együtt vagyunk, majd mikor elmondta, a csaj közölte, hogy megöl mindkettőnket ha meglát.

Ezek után még számtalanszor próbálkozott a páromnál, mondanom sem kell, herótom volt már tőle. Hívta a párom 23-kor, hogy menjenek el másnap fagyizni egyet.

Mint kiderült, a kapcsolat elején még elhordott a páromnak, hogy ő szebb, mint én.(Sosem látott élőben, de oké. :D)

Aztán most letiltotta őt a párom egy hónapja a kérésemre, mert engem zavart, hogy a csaj megint elkezdett engem kiritzálni.

Tegnap felhívta a páromat a lány, a párom meg leakarta rázni, de a csaj tanácsot kért tőle, hogy van egy új kapsolata, ahol a srác bunkó vele, és szegény tehetetlen, blablabla. Látom a páromon, hogy megrázták a hallottak.

Engem meg ez dühít. MIÉRT NEM KOP LE A CSAJ?

Aztán rákérdezett, hogy mi még együtt vagyunk-e, mire a párom közölte, hogy igen.

Mégis nekem valami itt sántít.


2017. márc. 27. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem jönnék össze olyan sráccal, aki nem képes lezárni az exével ezt a huza- vonát. Addig nem szállok be a buliba, amíg az ex feltűnöget.
2017. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg rá van harapva a kis szivolára még. Sajna nagyon rossz ómen hogy nem tudja lerázni. Idővel ki fog vele békülni mert felhívja hogy nagyon rosszul van, új pasija megverte, blabla és a barátod rohanni fog...
2017. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A csaj flúgós, valószínűleg nincs is új barátja, csak azért mondta, hogy a barátod ne csapja le egyből a telefont. Ez már zaklatás. Mondja meg a párod neki határozottan, hogy szálljon le rólatok, mert semmi esélye
2017. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ilyen tutyimutyi pasas aki képtelen lezárni a kapcsolatot az exszel. Pont.
2017. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Letiltotta a csajt a TE kérésedre.... Azt hiszem ez mindent elmond. Nem tudom mit erőlködsz.
2017. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bence_ ***** válasza:

Pasidnak kéne eljutnia oda, hogy egy ilyen embert lezár, kirakja az életéből.

Csaj azért csinálja mert szórakozik evvel a sráccal. Élvezi.

Vagy megvárod míg felnő a párod vagy szépen tovább lépsz.

2017. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!