Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nyomozott már párja után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nyomozott már párja után tudna segíteni? Hogyan nyomozná ki, hogy hétvégén hol tartózkodik, ha nem kérdezheti meg tőle?

Figyelt kérdés
A többi privátban. Nagyon köszönöm, aki segít!

2017. márc. 27. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi lennék, sok dologra rájönnék az életemmel kapcsolatban
2017. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen kapcsolat, ahol annyit nem kerdezhetsz meg tole, hogy "dragam, mit csinaltal hetvegen?"?
2017. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ebben profi vagyok, írhatsz nyugodtan. :)
2017. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Tudnék segiteni! Lehet kapni olyan GPS-sel rendelkező poloskát, amivel még hallhatod is mit beszél! Bármilyen távolságból! Bármilyen Sim-kártyát bele lehet tenni, felhivható! Normál dijjal! Sőt, ha 30-ast vesze és 30-asról hivod és legalább 5.000 ft- val feltöltöd, akkor a két szám egymás között korlátlanul beszélhet, vagyis hallgathatod. Ezen kivül a készülék koordinátáit 5 m +- megadja sms-ben. A gond egyedül a készülék elhelyezés ügyes megoldása, elrejtése pl. táska alján. Kicsi és nem feltűnő a mérete. Nekem bevált! Férjem bukott:)
2017. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, az a baj, hogy egy ilyen eszköznek már a beszerzése is törvénybe ütközik. Tehát ha rájön a másik fél, akkor egyrészt büntetőeljárás indul ellened, másrészt a másik fél polgári per keretein belül kártérítést követelhet.
2017. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha én megtudnám, hogy a párom bármilyen módon nyomoz utánam, addig lenne a párom. Nem adtam okot a bizalmatlanságra, ha ennek ellenére bizalmatlan, akkor az mentális zavarra utal, amiből sok mindent tolerálok, de a beteges féltékenység nem tartozik ezek közé.

Ha a te párod adott okot bizalmatlanságra, akkor meg nyomozgatás helyett eleve szakítanod kéne, elvégre úgyis az lesz a vége.

2017. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezném a legjobb barátját.


Am miért is nem lehet neki feltenni a kérdést?

2017. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Soha nem pazarolnám az értékes időmet arra, hogy valaki után nyomozzak. Ha okot ad a gyanakvásra, ha nem érzem 100%-ig, hogy szeret és bízhatok benne, akkor az a kapcsolat számomra értelmetlen.

20L

2017. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ennyi bizalommal, miért vagy vele?
2017. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez sokkal bonyolultabb ennél
2017. márc. 27. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!