Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy meleg srác vagyok. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helpme91 kérdése:

Egy meleg srác vagyok. Van párom, már kb 3 éve együtt vagyunk. Mindig én vagyok a passzív fél, de engem mostanság nagyon izgat, hogy aktív lehessek, de a páromnak nem tetszik a gondolat, vagyis inkább tartózkodik tőle, sőt kinevet engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 21 vok, ő 34. Csak komoly válaszokat kérek! Köszönöm.

2012. márc. 31. 00:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Először próbálja ki egyedül valami segédeszközzel, aztán hátha belemegy később.
2012. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Dugj meg egy nőt! Hidd el, megéri.
2012. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%

Hát én tudom mit tegyél. Válaszd a szaporodás emberibb módját, azaz a normálisat. Értem, hogy nem tudtál lányokat találni, mert nem ment túl jól. Nekem se megy jól de mégse vagyok homokos.


Azt mondom te a természet egy csúf tréfája vagy, sajnálom a szüleidet, biztos hogy szégyelnek téged de neked kéne magad a legjobban szégyelni, MERT SZINTE NEM IS VAGY EMBER!

2012. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

00:13

Én inkább a te szüleidet sajnálom, amiért ilyen gyerekük van.

2012. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
88%

Próbálj meg valami szerepjátékot játszani vele, ahol aktív lehetsz.


------------------------

Remélem az előző tahónak születik egy meleg gyereke!!!


Egy hetero.

Üdv.

2012. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
Azt gondolom, hogy nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy egy ilyan kapcsolatban élj. Nem mintha bármelyik korosztályt alkalmasnak találnám rá. Meg van a véleményem rólatok, ugyanis nem hiszem el, hogy ez egy veleszületett adottság. Ez bizony választott difi! De most jófej leszek és válaszolok a kérdésre is: VELE KELL MEGBESZÉLNED. Honnan tudjuk mi innen, hogy mit tegyél? Közöld vele,hogy seggbe akarod dugni. Ugyan, ki az a hülye aki ennek ellenáll.
2012. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is remélem h meleg gyereke lesz! :) Köszi amúgy a tippet!!
2012. márc. 31. 00:26
 8/23 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy egy olyan srác talalja meg a kérdésemet, aki ugyanolyan cipőben jár mint én, bár ennek kevés az esélye.
2012. márc. 31. 00:30
 9/23 A kérdező kommentje:
De más is írhat.:)
2012. márc. 31. 00:45
 10/23 Béla211 ***** válasza:
87%
Én 2,5 fél éve vagyok együtt a barátommal. Nekem pont fordítva van a dolog.:) ő a passzív fél én az aktív. De én néha megkívánom a passzív részét a dolognak .Tényleg néha úgy 2-3 havonta. Mi meg beszéltük A dolgot és ha nagyon kívánom megteszi nekem. ő ezt a részét nem igazán élvezi de mivel nekem jó. ezért megteszi néha mert szeret.
2012. márc. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!