Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezen problémák megbeszélése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezen problémák megbeszélése nem vezetett eredményre, szerintetek jogosan szeretnék kilépni a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag friss kapcsolatom, 3 hónapja tart, de már régebben is ismertük egymást. Már az elején is nehezen indult, mert folyton idöhiányra panaszkodott, hogy sokat dolgozik, meg több minden jár a fejében, napi problémák, jövöbeli tervei blabla. Aztán ez egy kicsit elfelejtödött pár hétre, örültem is, hogy legalább este van ideje rám (1-2 óra chat), mert máskor nem volt. Most viszont megint visszatértünk a kezdetekhez, ö nem igényli úgy a napi beszélgetést, mint én, és szinte azt érzem, hogy ez neki kényszer. Ha írok neki egyszer egy nap messengeren, nem is olvassa el órákig. És így mer a barátnöjének, a szerelmének nevezni, hogy nem is tudom elérni, ha bármi gond lenne. A problémát nem tudjuk megbeszélni, nem is érti, hogy mivel szeretem öt, jó lenne minél többet együtt lenni, nem pedig minél kevesebbet. Utálom állandóan azt hallgatni, hogy elfoglalt. Én is az vagyok, de rá mindig van idöm.

Mit gondoltok erröl?


2017. márc. 29. 10:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után ez egyértelműen kuka.

Ilyenkor kéne egymáson lógnotok a rózsaszín köddel a szemeteken és a másikat tökéletesnek gondolni (annak ellenére hogy nem az).

Innen már csak lejjebb lesz, úgyhogy nem várnám meg míg félre lép vagy ő dob ki. Keress olyat aki értékel.

2017. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1.

Én is pont így gondolom. Tegnap este már közölhettem volna vele, de még eröt gyüjtöttem.

2017. márc. 29. 11:01
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Mások az igényeitek, ennyi az egész, valóban jobb lezárni, ha már egyszer megbeszélni nem tudjátok.

Én a legnagyobb rózsaszín köd közepén sem igénylem a napi kommunikációt például (napi többször messengeren pötyögni pedig kész kínszenvedés számomra, akárkiről van szó), de a most-már-férjem is ilyen, így nekünk ez tökéletesen megfelelt. Neked mások az igényeid, ami teljesen rendben van, egyszerűen nem illettetek össze. Sok sikert!

2017. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Masok az igenyeitek, ettol meg ugyanugy szerethet. Nalunk pl. hacsak nincs valami fontos (mi pluszban meg tavkapcsolatban is elunk mas orszag szinten) akkor egesz nap nem irogatunk, csak este megkerdezzuk hogy kinek milyen napja volt meg a szokasos, es ezek mellett van hetente par 20-30 perces telefonalas. De neha az is kimarad. Ennek ellenere "merjuk" egymast a szerelmunknek nevezni :D. De ha neked masok az igenyeid akkor vagy eloszor higgadtan probald jelezni vagy szakits, vagy ha tenykeg fontos neked az illeto, akkor probald elfogadni, hogy ebben pl. nem egyeztek.
2017. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, ez a tipikus helyzet arra, amikor nagyon türelmetlen a férfi az ismerkedéskor: "folyton idöhiányra panaszkodott, hogy sokat dolgozik, meg több minden jár a fejében, napi problémák, jövöbeli tervei blabla".

Női szemmel nekem teljesen az jön át, hogy:

1: rohantatsz, s csak a saját céljaid érdekelnek,

2: egyáltalán nem értékeled azt, hogy pénzkereső nő vagyok és nem plázatöltelék vödör festékkel a képemen,

3: már most birtokolni akarod az időmet méghozzá minél sűrűbben, nehogy legyen időm menekülni előled, vagy egyáltalán az ilyesmi is eszembe jusson.

3+: ha nem feladat teljesítésként tekintenél az ismerkedésre és olykor emberekre, sokkal több sikered lenne, nem csak a nőket illetően.

Ha valójában ez nem is van így, akkor is ez jön át, ezt jelzed felé.

Olvasva a kérdésedet többször is azt látom, hogy neked és nekem teljesen más a karakterünk (engem érdekel a másik személye, karaktere és az, hogy jól érezze magát velem), emiatt ha úgy érzed, hogy egyáltalán nem hasznos neked amiket írtam, akkor teljesen megértem.

Az a mentalitás "férfiak" részéről pedig, hogy a napi beszélgetésekkel és annak állandó szugerálásával Garantált a minőségi és maximálisan hűséges kapcsolat, csak az amatőröknek való.

"A problémát nem tudjuk megbeszélni, nem is érti, hogy mivel szeretem öt,"-te sem Akarod , sőt Lusta vagy őt megérteni, csak egy olcsó sablon ismerkedést nyújtasz neki.

2017. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Három hónap? Három év után is minden egyes percet kihasználtam, hogy együtt legyünk. Úgy néz ki, megszerzett téged, oké, meg van nyugodva, az övé vagy és néha elővesz a fiókból. Én, ilyen kapcsolatban nem tudtam meglenni.
2017. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi #3.

Én sem igénylem az egész napos "mizu, hogy vagy, mit csinálsz épp" jellegű kommunikációt, de nem is erről van itt szó, hanem alapdolgokról. Távkapcsolatban élünk eleve, szóval egy probléma már így is adott. Ha gondom van, mindig azt mondja, hogy legyek boldog, ne gondoljam túl a dolgokat, ne vegyem olyan komolyan a kapcsolatot.(?)

2017. márc. 29. 11:22
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: "Távkapcsolatban élünk eleve, szóval egy probléma már így is adott."-ez gondolom, hogy nem volt titok neked már az első napon sem, de akkor most mégis miért probléma éppen ez 3 hónap múlva, ha már az első napon nem volt az??

Szomszédodban miért nem találtál eddig kapcsolatot?

2017. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
3 nap alatt kb. 40 percet beszéltünk összesen és ennyi...
2017. márc. 29. 11:32
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Akkor nem ertem viszont mi a problemad. 40 perc 4 napra leosztva mondjuk napi 20-10 perces telefonok, mellette irod hogy van 1-2 oras irogatas este, majd irod hogy az egesz napos irogatast te sem igenyled. Akkor neked mi lenne az idealis? Tavkapcsolatban ne vard, hogy honapok utan is orakat fogtok logni a telefonon minden este.
2017. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!