Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit gondol arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol arról, hogy egy férfinek nem szabad megosztania a párjával a valódi érzéseit, mert az a nő miatt a kapcsolat széteséséhez vezet?

Figyelt kérdés
Én régebben csodáltam nőket (azóta ez az illúzió szertefoszlott), és úgy voltam vele, hogy a tartós és kiegyensúlyozott párkapcsolat titka az egymás őszinte megbecsülése és a feltétlen őszinteség a másikhoz. Azóta a második pontot egész másképp látom. Amit tapasztaltam az életben az arra tanított, hogy ha túlságosan őszinte vagy egy nőhöz, magyarán kimutatod az érzéseidet beleértve azt is, ha bizonytalanná válsz (és ez fontos pont) valamiben, akkor azt ő ösztönösen is gyengeségként fogja értékelni, és ha ezek a momentumok szaporodnak, idővel elhagy/megcsal, kinek hogy tetszik. Ezen felül folyamatosan tesztel, hogy eléggé férfi vagy-e, és ebbe a hezitálás, nem azonnali döntéshozatal ha nem is rögtön szakításhoz, de oda vezet, hogy rögtön lelép egy nálad magabiztosabbnak tűnő palival. Már túl vagyok azon, hogy ezért utáljam a nőket, inkább egyfajta egykedvűség lett úrrá rajtam, mivel ebből fakadóan a szerelem sem más, mint pusztán az erőhöz való vonzódás leképeződése. Nemet és kort légyszíves írjatok a válaszban. 29/f
2017. márc. 29. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Konkret pelda? A barataimtol is elvarom, hogy valamennyire hatarozottak legyenek, es ne fel orat togyogjanak a boltban, hogy a 159 forintos tejet vegyek meg, vagy a 179 forintosat... Szoval erted, eleg fontos, milyen teruleten bizonytalanodik el es milyen gyakran az ember. Nekem volt igazi tutyimutyi baratom, ertelemszeruen nem maradtunk egyutt, a jelenlegi parom pedig kelloen hatarozott a sajat dolgaival kapcsolatban, az en dolgaimba pedig maximum akkor szol bele, ha tanacsot kerek tole. Amit te irsz, az viszont boven tulzas, mindenki eleteben felmerulhetnek bonyolultabb problemak, dilemmak es elvarom, hogy a parom ossza meg velem az erzeseit.
2017. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 icu75 ***** válasza:
81%
Osztom amit az 1# kommentelő írt és hozzáteszem hogy az "érzésmegosztás" is hiteles és férfias legyen mivel egy pasihisztinél nincs kiábrándítóbb.
2017. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
2# Ja, de a hiszti ugy alapjaraton nem tul jo dolog, gondolom egyeterhetunk abban, hogy nonel se tul vonzo, ha pl kirakjak a melohelyerol es ezen o bedepizik, napokig / hetekig picsog es sir, hogy mi lesz most az eletevel, mihez kezdjen, csoves lesz belole, Magyarorszagon nem lehet munkat talalni, minden munkahely ehbert fizet es amugy is minden szar :D (Na, nekem az elso baratom volt ilyen, csak o neki se allt nagyon munkat keresni, mert nincsen ugyse meg amugy se fizetnek es amugy is miert nincsen ingyenpenz :D)
2017. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1# Te sem lehetsz egy főnyeremény, ha szerinted az egy sokatmondó döntés lehet, hogy valaki milyen árkategóriában vásárol. Én komoly élethelyzetekről beszélek, nem shoppingolásról a plázában.
2017. márc. 29. 12:43
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Van igazság abban amit mondasz főleg egy kapcsolat elején. Minden fiatal férfi színészkedik, meg van győződve arról hogy erősebbnek, keményebbnek kell mutatnia magát a valóságnál, ritka az ha felvállalja romantikus, gyengéd arcát.

Van olyan Nő akinek ez szimpatikus és valaki pedig kiábrándítónak tartja. Amikor tini voltam szinte mindent elmondtam az akkori partnereimnek, nagyon őszinte voltam, és lett is belőle probléma rendesen. Ha sokat beszélsz gyakran kicsúsznak olyan dolgok is szádon,amiket nem feltétlen kellett volna megosztanod a partnereddel, mert demoralizáló,mert nem rá tartozik, mert megingatja a bizalmát és még hosszasan sorolhatnám.

Volt pár veszekedésem az exemmel amiatt, mert nem mondtam el neki valamit ami szerinte rá is tartozott volna és emiatt hűtlenséggel és hazugsággal vádolt. Én úgy gondolom, ha valamit nem mondasz el partnerednek arra mindig jó okod van, és nem arról szól az őszinteség, hogy mindent kifecsegünk. Ami elhagyja szánkat az legyen őszinte és igaz, ha valaki addig provokál, hogy olyan dolgokat mondjak el amit nem akarok, akkor inkább urasan távozok. Mindenkinek vannak titkai, amit nem szeretne kiteregetni.....ellenben ha kitudódik, akkor nem szabad titkolni, mert a szennyest utólag nem lehet tisztára mosni, max együtt lehet vele élni.

40F

2017. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Veled is gondok vannak, ha egy hulye peldan fennakadsz. Ez csak szemleltetes akart lenni, ami barmi egyebre rahuzhato. A harmadik valaszt is en irtam, nos ott mar egy komolyabb problemat irtam.
2017. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5# Köszönöm a választ. Milyen határokra gondolsz pontosan, meddig terjedhet az őszinteség?
2017. márc. 29. 13:03
 8/22 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, ha ez így van, semmi értelme a párkapcsolatnak.
2017. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8# Nem gondolom, hogy ne lenne értelme, de legalábbis egészen másról szól, mint az a romantikus ábránd, ami a fejekben létezik.
2017. márc. 29. 13:05
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Én a totális őszinteség hive vagyok, mert én egy egyenes és direct ember vagyok. Sokkal jobban felhúzom magma, ha elferditené/nem mutatná ki felém az érzéseit, mintha total őszinte lenne. Nekem kritikus a maximálisan megbizható légkör megteremtése és én ezt szerencsére meg tudtam termeteni a barátommal, mindent meg tudunk beszélni és ő is már elsirta magát előttem. Nekem nem attól erős egy férfi, aki nonstop erőt mutogat, hanem pont az, aki nem féli felvállalni, hogy gáz van és esetleg seitség kell neki. Bevallani egy ilyet és segitséget kérni sokszor nagyobb bátorságot igényel és ez nekem igenis erős és férfias.
2017. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!