Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ennyire lassan fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ennyire lassan fogja fel a dolgokat?

Figyelt kérdés
Amikor összeveszünk valamin és egyszerre megbeszéljük, akkor úgy tűnik, hogy túltette magát a problémán. Aztán 2 nap múlva kiakad, rossz lesz a kedve. Úgyhogy újra át kell beszélnünk ugyanazt, hogy megnyugodjan. Miért lehet ez, hogy késleltetve reagál a dolgokra?
2017. márc. 29. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg nem megebszélitek, csak ő rádhagyja a dolgot, de ettől még bántja.
2017. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló típus vagyok. Nekem is kell 1-2 nap míg lehiggadok és tisztán tudok gondolkodni a dologról, majd véleményt nyilvánítani. Sajnos én haragból képes vagyok olyat mondani, amit amúgy józan ésszel sosem mondanék.
2017. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl ez akkor fordul elő, hogy ha "megbeszéljük" a dolgot, de utólag még eszembe jutnak olyanok is, amik nyomasztanak a konfliktust okozó dologgal kapcsolatban, nem hagynak nyugodni, felzaklaznak, mert ezeket nem beszéltük meg, mivel amikor épp rendeztük volna a sorainkat, szimplán nem jutottak eszembe ezeket is megemlíteni.
2017. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélni csak nyugodtan lehet bármit. Ti valószínűleg inkább veszekedtetek valamin. Indulatosak voltatok. Ilyenkor meggondolatlan az ember, sok hülyeséget is mond. Vagy nem megbeszéltétek a dolgot, hanem te te beszéltél, ő hallgatott és nem tudott érdemileg reagálni. Később átgondolta és akkor jött rá, hányadán álltok a kérdéssel. Az én férjem is ilyen. Jól átgondolja, mit akar, elmondja, én meg nem mindig tudok rögtön reagálni, mert még nem rágtam át magam a témán. Régen mi is veszekedtünk ilyenkor, most egyszerűen gondolkodási időt kérek és visszatérünk a témára.

Ne zárd le a vitát azzal, hogy megbeszéltük, kész! Adj gondolkodási időt a barátnődnek! Olyankor beszéljetek, ha nyugodtak vagytok.

2017. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!