Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavar titeket ha barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavar titeket ha barátnőtök vicces beceneveket ad nektek?

Figyelt kérdés
Például mackósajt, nyuszifül, selyemgombóc, stb, stb. Zavarna titeket? Persze nem nyilvánosan hívna így.
2017. márc. 30. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kettesben használja, akkor nem zavar. Én is szoktam neki kitalálni ilyeneket. Mások előtt azért kínos lenne.
2017. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Párkapcsolat-pszichológia alapvetés az a tény, hogy destruktív módon hat a férfiasságra.


Akkor már legyen Bunkóf.szú vagy Lomposlaci...

2017. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátomat nem zavarja, egyszer csak elkezdtem Husikának hívni...igen... nem tudom miért :D de csak ilyen vicces helyzetekben mondom, amúgy meg 60 kg sincs, nagyon kis vékony úgyhogy még furábv hogy így hívom néha de nem mondta hogy zavarná :) amúgy meg csak a nevén szólítom, valahogy nekem a becézgetések nem állnak a számra
2017. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne, ez nekem gyerekes nagyon.
2017. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, te kis Kotonszökevény. :)
2017. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zavarna! Te így szoktál becézni amúgy? :)
2017. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!