Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire megváltozott? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltozott? Én tehetek róla?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt.

Mikor megismertem nagyon temperamentumos volt, vagány, nagyszájú, mégis kellemes, vicces, kedves. Igazi álomnő.


Aztán kb. 1 éve elkezdett sokat féltékenykedni, sokat hisztizett, sokszor volt rám mérges, és több figyelmet követelt.


kb. 8 hónapja ennek a hisztinek nyoma veszett, viszont úgy érzem hogy a temperamentumának is. Nem hisztizik már semmin, ha valami rosszul esik neki inkább magába folytja vagy elengedi a füle mellett. Emellett kedves velem, figyelmes, és sokat van tőlem "távol". Sok időt szentel a munkájába, a hobbijába, és kevesebbet rám. Nem veszekedünk, és valahogy úgy érzem hogy más lett.


Gondoltam arra, hogy van valakije, de tudom hogy mennyire tisztel, szóval nem hiszem. Azt érzem hogy ez a temperamentumot, ezt a heves, szélvész nőt már nem látom viszont. Helyette egy kedves és megértő hölgy ébred mellettem minden nap.


Ezt a temperamentumot vissza tudom hozni? És ha vele együtt megkapom a hisztit is?


Mi a véleménye erről egy különállónak?


25/F



2017. márc. 30. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Kezd felnőni a barátnőd és komolyabb lenni.
2017. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Nalunk ez van. En mast keresek helyette. Nem csalom meg,hanem kirugom inkabb.

Igy nem hivogatom,mert mas pasikkal talalkozgatok. Nem erek ra annyit. Nem nagyon veszekszek,mert mas pasikkal levelezek le talikat az elettarsam jelenleteben is.

O nem ragaszkodik hozzam,leraz engem es egy csomoszor leolt.

N

2017. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy már nem szeret annyira. Ha régen volt veszekedés, az azért lehetett, mert harcolt érted. Ha ez ennyire feltűnően alábbhagyott, akkor lehet már nem harcol a kapcsolatért.
2017. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában ha a nagyszájú, vagány emberek elhallgatnak, az a rezignálás, a feladás jele.

Elgáradt, hogy erőlködjön, hogy kérje a figyelmet, amit szeretne, egyszerűen elfáradt benne. De ez nem azt jelenti, hogy "hurrá, végre nem nyaggat, hanem elfogadta". Sőt épp ellenkezőleg!

Mégm indig igényelné, de valami eltört benne, mert nem lát már esélyt, hogy valaha is ő érzelmileg kielégül a kapcsolatban. Ezt szokta követni az elhidegülés és végső esetben a szakítás, aminek a klassziku forgatókönyve:

- "Nem vagyok boldog melletted."

- "Másra vágyom."

És hasonló klasszikus mondatok.


Kérdés:

- Próbáltál az igényeihez igazodni (több figyelem? utánajárni a féltkenykedéseinek okának?)? Meghallgattad, vagy nem vetted ezeket komolyan, ergo női hisztinek tituláltad és annyiban is hagytad?


Próbálj meg vele beszélni, hogy látod a tendenciát. Legyél vele türelmes, nyitott és kultúrált hangnemben beszélj, még akkor is, ha esetleg elkezd vagdalózni, sírni stb. Meg kell törnöd a hallgatását, hogy kitárulkozzon és lássa, hogy tényleg szeretnéd megoldani.


A folyamat nem visszafordíthatatlan, de sok türelmet ésm unkát igényel: részedről a fokozottabb figyelem, részéről elfogadni a segítséget és hogy ne gyanakodjon, hogy miért kapja hirtelen a figyelmet (ehhez is kell ego)

2017. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Feladta....
2017. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hàt sztem sem biztató jel !De azért próbàlj meg vele beszélni erről de lehet màr késő !Én màr ilyen helyzetben sem igazàn beszélgetnék inkàbb elfogkalnàm magam valamivel hobbi vagy bàrmi más!
2017. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elfoglalnàm
2017. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meglepően sok értelmes válasz jött! Nagyon hálás vagyok! Oda fogok figyelni rá, remélem nem késő!
2017. ápr. 1. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!