Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag új kapcsolat, együttélés és szexuális gondok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, az elejétől fogva hibátlanul működött minden köztünk így 3-4 hónap után összeköltöztünk. Van két lakótársunk, így a szexuális lehetőségek a szobára korlátozódtak le. (mikor ketten vagyunk itthon akkor nyilván nem, de az ritka.)

Az utóbbi 2 hónapban érzem magamon, hogy egyszerűen nem esik jól a szex. Ugyanaz van mindig. Ugyanakkor, ugyanott, ugyanabban a pózban, ugyanannyi időtartamú... Biztosan a fogamzásgátló is csökkenti a libidómat, de ez nem csak ennyi lehet. Egyszerűen egyhangú a dolog és nem tudom hogy hozhatnám fel neki úgy, hogy ne bántsam meg. Tudja, hogy én szeretem a durvább szexet de ő azt mondta azt hanyagolni szeretné, belementem. Így viszont konkrétan unalmas. Kérlek segítsetek.

20L


2017. márc. 31. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Miert szeretne hanyagolni? En is jobban szeretem, altalaban nalunk is csak sima van bar en azt is elvezem azert, de jo neha durvabban. Az en paromnak nincs vele baja, csak nem mindennapos. Nem lenne abban sem benne, hogy a valtozatossag kedveert neha az legyen, heti 1-2 alkalommal?

M

2017. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyszerű a képlet!

Más szexuális téren az igényetek.

Ha te 5 hónap után unod, ő meg nem szeretne neki nem tetsző dolgokat csinálni, akkor nem passzoltok össze szex terén és akkor, .... tudod a választ!

2017. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szakítani, nagyon szeretem őt. :(
2017. márc. 31. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak, akik egyszerűen nem értenek a szexhez, nincs bennük fantázia, kreativitás. Ha kell néhány ötlet, dobj egy privátot, szívesen megosztom az én kedvenceimet. Hátha rávehetnéd a palidat.
2017. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez, nagyon ismerős, hogy nem szakítok, mert nagyon szeretem. Fogsz, 1-2-3 évet szenvedni és majd akkor szakítasz. A szexuális igények, közel nem azonosak, szenvedsz, szakítasz. Nem egy nő, végig szenvedi így az életét.
2017. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Osszekoltoztel par het utan csillamrozsaszin kodben egy korberajongott felidegennel, es most kiderult, hogy nem illetek ossze szexualis es kommunikalni sem tudtok. Ennyi tortent.
2017. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*szexualisan
2017. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hogy mondd meg? Na itt a probléma, hogy egy ilyen kis piti ügyről képtelenek vagytok beszélni!
2017. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a mai világban a szeretet? "Szexuális igények"?... Most szereted vagy nem? Ha neked a szex az első, akkor hagyd ott. Komolyan mondom az összes ilyennek azt üzenem, h dugják fel a "szexuális igényüket"...lófaszt se tudtok ti a szeretetről...
2017. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elmondanám neked, hogy talán csak hiszed, hogy szereted.

Én amikor SZERETTEM valakit, akkor elég volt hozzámérnie és rúgtam le a csillárt.

Nem volt szükség tanfolyamra, kegyszerekre-vegyszerekre, praktikákra, elég volt a szeretkezés, az ölelkezés, a csókok.

Nem vagyunk egyformák.

2017. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!