Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a páromnak, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak, tényleg nem kellett volna ezt csinálnom?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom kijelentette, hogy elmegy a barátaival valahova. Ezzel nem volt még semmi bajom, mondta, hogy 11re legkésőbb haza fog érni, szóval megvárhatom, ha akarom. Így is tettem (volna), de kb. háromnegyed órával később sem volt sehol. Ideges voltam nagyon,de nem akartam zaklatni, egyszer hívtam fel, nem vette fel, majd egy sms-t küldtem neki, arra meg nem válaszolt. Vártam tovább, és közben kaptam egy sms-t az unokatesójától (akiről annyit kell tudni, hogy hímnemű, nagyon jóba vagyok vele, és 3 házra lakik tőlünk), hogy itthon van-e. Mondtam, hogy nincs még, várom, ideges vagyok, unatkozom. Erre pedig mondta, hogy menjek át, ha akarok. Mindenféle hátsó szándék nélkül átmentem, mivel jóban vagyunk, és ahogy írtam, nem kellett órákat buszoznom hozzá. Viszont ott elnyomott az álom, szóval csak reggel mentem haza, olyan fél 7 körül, addigra pedig már otthon volt a párom. (nem sokkal hamarabb ért haza amúgy) Halálosan fel volt háborodva, hogy én mit képzelek, ide-oda átjárogatok pasikhoz, amíg ő nincs otthon, minden második kérdése az volt, hogy lefeküdtünk-e, mivel ő már hallotta vissza mástól, hogy az unokatestvére mennyire nyomul rám (ez nekem mondjuk újdonság volt), és oda kéne rá figyelnie. Miután mondtam neki, hogy kissé elmebeteg, nem szól hozzám, ja de, a kérdésre, hogy miért késett kb. 7 órát és miért nem szólt, az volt a válasz, hogy "elhúzódott a buli"

Most akkor ki az idióta? Tényleg ekkora halálos bűnt követtem el?


2017. ápr. 1. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem itt mindketten hibáztatok. Őt nem tudtad elérni - mi lett volna, ha van valami komoly bajod esetleg? Ráadásul egy sms-t írni, hogy jól érzi magát, ne várd meg, sokáig marad, igazán nem fájt volna megírnia. Azonban te is üzenhettél volna neki, hogy nem várod meg, átmész vendégségbe az unokatesójához. Neki ugyan nem az volt a baja, hogy reggel hazaért és te sehol sem voltál, fogalma sem volt, hol vagy, de ez mondjuk egy jogos problémázás lett volna. Az, amin ő kiakadt, elég gáz, ha az unokatesójában nem bízik, az nem ad okot arra, hogy benned se bízzon.
2017. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A parod egy p.cskent viselkedett....csak a rokonanal aludtal 3 hazzal odebb. Lehetett volna ennyi esze h atnez.
2017. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Túlreagálta.

Jó, nyilván nem az a megoldás, hogy máshol aludj, de ő is elég nagyot hibázott.

Ha valaki azt mondja, hogy 11-re itthon van, akkor vagy legyen itthon, vagy szóljon, hogy mégsem. Nem azért, mert ellenőrizgetném, mert felnőtt emberként tényleg oda megy, ahova akar, viszont mindenképp AGGÓDSZ ilyenkor! Normális ember nem nézi el, hogy a párja idegeskedjen, hogy mi van vele, amíg ő jól mulat, hanem hazaszól. Hiába nem telózunk társaságban, egy SMS még egyáltalán nem bűn!


21/L

2017. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én rögtön arra gondolnék vaj van a fején...tapasztalat: eddig akárki megvádolt a megcsalással az volt az igazi ludas, és megcsaló :(
2017. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát itt mindketten hibáztatok.


Ő mert képtelen volt szólni, hogy a buli tovább tart és ne várj rá. Ennyivel igazán tartozott volna neked.


Te meg annyiban, hogy szintén nem szóltál neki, hogy átugrottál az unokatesójához (még ha csak SMS-ben is).


Amúgy szerintem nem gáz amit csináltál, csak szólhattál volna neki. Egy megcsaláshoz meg 2 ember kell, te meg határozottan nem akartad megcsalni.


A párod is gondolkodjon picit el a viselkedésén. Az dobja az első követ, aki hibátlan!

2017. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem egy párkapcsolati dolog, hogy buliban se a hívásra, se az sms-re nem reagál, főleg, ha jócskán késik.

De te is jobban tetted volna, ha küldesz még egy smst, hogy átmész.

2017. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!