Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet párkapcsolat csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet párkapcsolat csók nélkül a rohadó fogak miatt?

Figyelt kérdés
Internetről találkoztam egy csodás emberrel. Olyan személyisége van hogy nem akarom elvesziteni úgy érzem megszerettem, állandóan rá gondolok. Viszont nincs gusztusom megcsókolni annyira csúnyák a fogai. Nem tudom mit tudok csinálni. Fogorvosrol hallani sem akar mert nagyon fél betegesen a dokitól illetve pénze sincsen
2017. ápr. 1. 12:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
öööööööööö most erre milyen választ vársz? Ha szeretek valakit,akkor meg akarom csókolni nyilván. Ha olyan undorító,hogy nem bírom rávenni magam,akkor nem sok jövője van a kapcsolatnak. Vagy az oltárnál,a "megcsókolhatod a menyasszonyt"-nál is csak pacsiztok egyet?
2017. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok belegondolni annak az embernek az intimhigieniajaba, aki ilyen "gondossaggal" jar el mar a szajanal is. Bloa.
2017. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
hát ez borzasztó undorítóan hangzik, semmiképp ne jöjj vele össze. velem már volt ilyen, szintén internetről, megismertem, megtetszett a személyisége, viszont annyira undorítóan ocsmány volt hogy nem bírtam mellette sokáig, egyszerűen az embernek nincs hozzá gusztusa egy idő után. ez így nem fog működni hidd el. ha szeret akkor megcsináltatja a fogait miattad. ha meg nem, akkor keress mást, komolyan mondom, semmiképp nem fog működni ha undorodsz tőle. 22/l
2017. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egyébként baromira igényes. Minden nap friss új ruha, jó illat, napi kettő fürdés, rendezett szép köröm haj
2017. ápr. 1. 12:55
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Ma már a körzeti fogorvos is használ lidokaint (vagy mit) a beavatkozásoknál. Gyakorlatilag fájdalommentes a kezelés. Sajnos a fogpótlás, korona, stb. nincs ingyen. Spóroljatök rá össze, és hozassátok rendbe a fogait. Vállaljon valami pluszmunkát, vagy te, vagyetek föl személyi kölcsönt, nem tudom. Azok a fogak akár az életét is veszélyeztethetik (gyulladásos góc).
2017. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Legalabbis egyelore ezt mutatja neked. Ugyanis a fogak nem egy nap, de nem is egy honap alatt mennek tonkre ilyen szinten (meg akkor is, ha hajlamod van ra), hanem hosszu evek nemtorodomsege miatt. Persze, lehet magyarazni, hogy valakinek rosszak a fogai eredendoen, de lehet szedni kalciumot, 250 forintert fogselymet vasarolni, 500 forint korul fogport a fogkovesseg ellen, es ujabb jelkepes osszegekert jobb fogkefet, szajvizet is magaeva tehet az uriember. De o nem tette, hanem ehelyett hagyta szetrohadni oket az evek alatt. Mert ennyi a valodi igenyszintje.
2017. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem kéne ilyen igénytelen valaki. Lehet lepontozni.
2017. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
de figyi ha van valami ami visszataszít rajta akkor már esélytelen az egész. amúgy sem teljesen igényes hogyha erre nem az, aki igényes az mindenre igényes, amin képes változtatni. én tapasztalatból beszélek, mint mondtam volt már nagyon rusnya barátom és nem lehet így kapcsolatban lenni, egy ideig oké elviseled a személyisége miatt, de egy idő után hidd el nem akarsz már olyan mellett ébredni aki visszataszít.
2017. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is rettegek a fogorvostól, sőt már a tű látványától is, de mikor kiderült, hogy van 3 lyukas fogam, úgy voltam vele, hogy legyőzöm a félelmem. Jobb a kisebb gondot kezelni időben, mint azt, amikor már nagyobb a gond és esetleg gyökérkezelni kell.


Fogmegtartó beavatkozások ráadásul ingyenesek is, ahhoz pénz se kell.


Szerintem ha valaki igényes, akármennyire is fél az orvostól, elmegy és bevállalja a kezeléseket. Le kell győzni a fóbiákat, mert sajnos a kora előrehaladtával egyre többször kell majd orvoshoz fordulnia.

2017. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Le lehet pontozni,de nekem nem kellene ilyen igénytelen pasi.

Tű iszonyom van,gyomorgörcsöm van annyira félek a dokitól,de eljárok fogorvoshoz,hisz az én érdekem!

Illetve számomra ez kifogás,hogy pénze sincs. Ha nincs pénzem,pl nincs internetem sem. De gondolom nem így van.. jár dolgozni,x összeget csak félre tud tenni. Illetve ha nem csókolóztok akkor ebből sok nem várható

2017. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!