Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet párkapcsolat csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet párkapcsolat csók nélkül a rohadó fogak miatt?

Figyelt kérdés
Internetről találkoztam egy csodás emberrel. Olyan személyisége van hogy nem akarom elvesziteni úgy érzem megszerettem, állandóan rá gondolok. Viszont nincs gusztusom megcsókolni annyira csúnyák a fogai. Nem tudom mit tudok csinálni. Fogorvosrol hallani sem akar mert nagyon fél betegesen a dokitól illetve pénze sincsen
2017. ápr. 1. 12:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
12%

#17 Ezen az oldalon is milliókba kerül... Kicsit jobban meg kellett volna nézni, ugyanis FOGANKÉNT ennyi az ára. Számolj csak utána, hány foga van egy embernek...


"A Legjobb ár mindösszesen (fémkerámia koronával): 212.800 Ft / fog

(Megtakarítás összesen: 95.100 Ft!)


vagy


A Legjobb ár mindösszesen (cirkónium koronával): 225.800 Ft / fog

(Megtakarítás összesen: 102.200 Ft!)"


Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak: nem működhet. Undorodok a rohadó fogaktól, nem tudnám elviselni még azt se, ha megpuszil. A szájszagot meg inkább hagyjuk.

És ez nem genetika, inkább igénytelenség. Én is rossz fogakat örököltem. De mindegyik kezelve van. Félévente kontroll, de általában gyakrabban megyek. És nem rohadnak a fogaim, nem büdös a szám.

A körzeti fogorvosnál sokminden ingyenes, utána kell nézni. Nem kötelező magánrendelésre menni. Szerintem már ez a "betegesen fél a dokitól" hiszti is nagyon kiábrándító (ha a fogai még nem lennének eléggé azok...).

2017. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21, nem tudjuk milyenek a fogai, de ha annyira gáz, akkor:

"Kivehető fogsor - felső 120.000 Ft helyett, 91.500 Ft " - és csá...

bár megint elolvasva a kérdést "csúnyák a fogai", azt csak a kérdező mondja, hogy rohadnak is. Az meg mégsem mindegy.

2017. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 kaninchen1971 válasza:
Nálam ez kizáró ok
2017. ápr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
44%

Nem, nekem nem kell egy igénytelen pasi. Aki nem foglalkozik a fogaival, az igénytelen, ennyi.

Ez olyan, mintha egy nő fél a nőgyógyásztól, és rohadó gombás pinával éldegélne, de amúgy ad magára, meg baromi igényes, csak ne vegye le a bugyóját.

2017. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!