Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezte már valaki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már valaki, hogy a párja jobbat érdemelne nála?

Figyelt kérdés

A napokban ezzel szenvedek. A barátom gazdag, okos és én meg hozzá képest egy senki vagyok. A volt barátnője sokkal szebb nálam és a lányok akiket ő szeretett...

Ti ilyenkor mit csinálnátok?

22L



2017. ápr. 1. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szépség relatív..

L

2017. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igen.


Bár szerintem ez a "volt barátnői szebb nála" pont egy olyan kategória, hogy csak jobban kéne magad érezned tőle! Ha azt mondja szép vagy, az egy általános bók, amit vagy komolyan gondol vagy nem.

De amikor topmodell csajokat dob ki a kukába és inkább veled kezd az egyet jelent a leghatalmasabb bókkal amit nő kaphat: hogy komolyan kenterbe versz a szemében cicababákat, és valóban komolyan akar téged.


De nehogy meglásd a fától az erdőt, és rájöjj, hogy ennél jobban férfi neked nem hízeleghet, mert akkor nincs dráma, és az életed nem lesz olyan izgalmas mint a Marimar-ban.

2017. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem arra kell gondolni, hogy a volt barátnői mennyire szépek voltak. Arra gondolj, hogy nem ők vannak mellette, hanem te!

Téged ölel, téged szeret, te vagy a párja :)


Innentől kezdve meg kit érdekelnek mások? :) Lehet, hogy szépek, de az csak egy faktor az egymillióból, ennél tényleg sokkal fontosabb a személyiség, hogyan jöttök ki, stb. Veled egyértelműen jobban működnek a dolgok, különben nem veled lenne :)


Fel a fejjel és többet ne pörögj ezen :)

2017. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!