Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezte már valaki azt nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már valaki azt nagyobb korkülönbség (10-15 év) mellett hogy a párja gyereknek tartja?

Figyelt kérdés

Úgy viselkedik vele mint ha egy kamasz lenne és nem tekinti felnőtt személynek.

20 év feletti nőkhőz szól a kérdésem első sorban.

Ilyenkor mi a teendő?


2015. dec. 11. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
jobban is kifejthetnéd mi a szitu, így nehéz
2015. dec. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Állandóan figyelmeztet.mit ne felejtsek el megcsinálni, mikor van találkozóm, milyen ruha lenne nekem jó.


Ő 32nő, én 43f. Sokat nem tudok tenni, sajnos egész életemben kicsit kamaszos, szétszórt voltam vagyok. Persze komoly is, ha az kell, de nem az az alapjellemvonásom

2015. dec. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és nem tetszik neki, h ilyenkor ősztől sokat költök ruhára. Szinte minden héten kell egy új sapka, v kesztyű, mert valamelyiket mindig elhagyom... Bár a "nem tetszik neki" nem pontos, mert már ős csak röhög rajta 😇😃
2015. dec. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk picivel kisebb a korkülönbség, de a kapcsolatunk elején sokat volt olyan, hogy pl. amikor én optimistábban álltam hozzá valamihez ő meg pesszimistábban, akkor máris azzal jött, hát igen, de neki nagyobb a tapasztalata. :D Aztán megbeszéltük, és azóta nem csinálja. :)
2015. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köztünk pont 10 év van és néha úgy érzem eggyel több szülőm van,mint eredetileg volt. Nehéz megfogalmazni. Pl suliba járok munka mellett,teljesen saját elhatározásból. Volt,hogy kevésnek itélte a tanulásra szánt időmet és szóvá tette. De egyébként jól megvagyunk de néha atyáskodó tud lenni.


26N / 36F

2015. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!