Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
3. éve vagyunk házasok a férjemmel, de egyre kevesebbet közeledik felém. Már ott tartunk, hogy jó ha havi egyszer van egy rövid kis "menetke". Beszélni nem hajlandó róla, mert cseszegetésnek veszi, ha szóvá teszem. Igényes vagyok, adok is magamra és mégse kíván meg. Mindig azzal jön, hogy a munkahelyén rengeteg a stressz és ideges sokszor. Bár ő alapjáraton ilyen idegzsába típus. Nem érti meg, hogy fontos a testi kapcsolat is...nem csak a mennyiség hanem a minőség is. Mit tegyek? Lassan már úgy érzem, hogy megőrülök és a falat kaparom kínomban. 29 éves vagyok és elszomorít, hogy ez vár már csak rám... :(

2017. ápr. 1. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam, mert nem bírtam tovább. Évekig alig volt szex, a havi menetkéket még megértettem, de aztán a hónapokból fél évek lettek.... :-(
2017. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most válunk épp, és ez is közrejátszik. Szintén hónapokig nem ért hozzám, ha közeledtem, hárított. A szex még hagyján, de mellette még kedves érintéseket sem kaptam (simogatás, kézfogás, ölelés), borzasztó magányos lettem. A problémát felhoztam többször, ő ahelyett, hogy komolyan vette volna, és tenni akart volna ellene hogy ne veszítsen el, azt mondta, hogy már hányingere van az egésztől.

Én hűséges típus vagyok, nem tudtam volna megcsalni, így inkább miután ilyen szinten elhidegültünk, kiléptem a kapcsolatból.

2017. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne törődj bele, később még ritkább lesz.. és akkor életed végéig lesz 350-400 "menetke".


Nekünk másfél évi adag, és nem is "menetke." (60F)

2017. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!