Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt, nekem van egy gyermekem. Mindkettőnknek saját lakása van, jó munkahelyünk. Párom még nem hajlandó még csak az összeköltözésről beszélni sem, mert szerinte egyelőre ráér és ő még szeret egyedül is lenni. Én abszolút nem is erőltetem és várok, hogy talán beadja a derekát, de én már nem bírom. Nem erre vágyom és ezzel tisztában is van. Ha azt mondom fejezzük be és keressen mindkettőnk saját igényei szerint párt, akkor meg jön utánam, hogy ő is azt akarja, amit én , nyugodjak meg, csak még nem most. 32 évesek vagyunk. Ti mit csinálnátok?
2015. okt. 29. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Én sem szivesen laknék más gyerekével egy lakásban.Tudom lepontoztok de leszarom.
2015. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hasonló korúként, hasonló felállással (nekem van gyermekem, a páromnak nincs) nálunk néhány hónap után merült fel az összeköltözés. Van saját élete mindkettőnknek, de képesek és hajlandóak vagyunk alkalmazkodni, összecsiszolódni, és biztosítani egymásnak a személyes teret is. Ez ugyanis együttélés esetén sem megoldhatatlan...

Valószínűleg a párod túlságosan belekényelmesedett abba, hogy nem kell senkihez alkalmazkodni, és ha ez eddig nem változott, ezután sem nagyon fog...

2015. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
# 1: Ez szíve joga mindenkinek, de akkor eleve össze sem kellett volna jönni gyerekes nővel, vagy nyíltan felvállalni, hogy nem akarja szorosabbra fűzni, hogy a nő eldönthesse, hogy neki ez így megfelel, vagy sem.
2015. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi van,ha a nőbe szerelmes viszont a gyerekeket nem szereti...
2015. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kommunikálj többet igényeidről.
2015. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

# 4: Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy szeretem a párom, de nem nem tudom elfogadni a foglalkozását, vagy a hobbiját, vagy bármit, az életéből... Ha én szerelmes vagyok, akkor mindennel együtt fogadom el a másikat. A gyerekem az életem része, aki őt nem fogadja el, az engem sem fogad el.

A másik pedig, hogy milyen szerelem az, ahol olyan helyzetbe kényszerítem a másikat, ami számára nem megfelelő, amiben ő nem érzi jól magát? Ha szeretek valakit, akkor azt szeretném, hogy boldog legyen, és ha nem tudom neki ezt megadni, akkor azzal szeretem, ha elengedem.

2015. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem jön el a nap amire vársz,csak hiteget téged és szándékosan csinálja.Ő tudja,hogy ez az igazság csak titkolja előled mert neki így kényelmes,veled meg nem foglalkozik.
2015. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az igényeimmel teljesen tisztában van. Nem árultam sosem zsákbamacskát a gyermekemmel kapcsolatban és azzal, hogy mit szeretnék. A fiam hozzám tartozik ezt az elején is tudta. Néha azt érzem, amit írtatok, hogy én kellenek neki, de a gyerekem nem és ezt mondtam is, de erre az a válasza, hogy ő gyerekkel együtt fogadott el. Azzal is tisztában, hogy szeretnék még egy kisbabát. Nem csaptam be soha és őszintén elmondtam neki, hogy családot szeretnék, mert arra vágyom és unom már ezt a "járogatást", mert ez nekem kevés. Ha ő nem szeretné, akkor menjen, elengedem, de nem megy....
2015. okt. 29. 15:30
 9/16 anonim ***** válasza:

# 6 Nem ugyan az a kettő.Nem ugyan az egy idegen ember gyerekét felnevelni és apává válni vagy elfogadni a másik ember munkáját.


Abban igazad van,hogy az nem szerelem,ha olyan helyzetbe akarom a másikat hozni ami számára nem megfelelő,de ez oda vissza is igaz.

2015. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem hát mert neki így jó minden,ha változást akarsz ki kell dobnod.

Én nem érném be annyival,hogy elfogadja a gyerekem,szerintem szeretnie is kéne.

2015. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!