Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felköszöntsem az exemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem az exemet a születésnapján?

Figyelt kérdés
Durván 8 hónapja lett vége én léptem ki, elegem volt... Osztálytársak vagyunk, ez az utolsó év gimiben, és mivel a korábbi veszekedések miatt a 4 év alatt max 1x köszöntöttem fel, gondoltam zárjuk a gimis éveket nyugival.Megbocsátottam már neki [magamban ] ....szóval szerintetek normális húzás lenne tőlem? 18/F

2017. ápr. 2. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Felköszöntheted, de smiley nélkül, mert a csajok mindent belelátnak mindenbe.


"Boldog születésnapot kívánok!


Kész. Ennyi. Amúgy én nem köszöntgetem az exeket, minek. Telefonszámuk sincs meg, nem is ismerőseim Facebookon, nem tartjuk a kapcsolatot.

2017. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, értem de tudod maradjon benne valami pozitív rólam.... Gimi azért mégis csak nagy buli volt 😊 jaa és köszi a valaaszt
2017. ápr. 2. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan köszöntsd fel, nem gáz.
2017. ápr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne?
2017. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne
2017. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se.. semmi közöd az exedhez már. Mivel nem vagytok együtt így úgy se fogja értékelni. Max húzni fogja a száját, hogy mi a szart akarsz.

Felejtsd őt el!

2017. ápr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :))
2017. ápr. 4. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!