Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra a megcsalás melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a megcsalás melyik formája lenne megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének az okosok, nem csaltam meg a párom. Ő se engem. Ez csupán érdekel, hogy kinek meddig / milyen szituációban lenne megbocsájtható.

Például ha ittas és elcsattan valakivel egy csók? Vagy ha csak egyszeri alkalommal mással szexel?

Hallottam olyanról is, aki azt is elnézte ha többször félrekúrt a párja, mert tudta, hogy a másik nőt nem szereti.


2017. ápr. 2. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Max egy csokot megbocsajtanek de tobb nem ferne bele nalam.
2017. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem bocsátanám meg egyiket sem. Az egyik exemmel még a kapcsolatunk elején beszélgettünk, hogy számunkra mi számít megcsalásnak. Mondtam, hogy ha mással csókolózik az annak számít már nálam. Erre megkérdezte, hogy mi van akkor, hogy ha részeg és nem tudja mit csinál. Erre annyit tudtam neki válaszolni, hogy aki részegen nem bírja magát kontrollálni az ne igyon annyit. Én ugyanazt várom el a páromtól mint amit én is teljesíteni tudok. Érdekes módon nekem ittasan sem fordult meg a fejemben, hogy megcsaljam a párom, pedig lett volna rá alkalmam nem is egyszer.
2017. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ittas csók lenne az a határeset, amit egyszer, maximum kétszer meg tudnék bocsátani. Józan fejjel elkövetve a megcsalás minden formája megbocsáthatatlan nekem, illetve a szex is. "Cserébe" viszont barátságban az átlaghoz képest nagyobb a tűrésmezőm, pl. nekem egy szoros, hosszú ölelés is belefér barátok között.
2017. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha én párkapcsolatban élek, az én szívemben egy ember van, képtelen lennék bárkit megcsalni. Csók szintjén sem. Ezt várom a másiktól is.
2017. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az a megbocsátó típus és a megcsalást is nagyon elítélem.Minden körülmények között,szóval a részegség meg a kielégületlenség számomra nem ok.

Talán sok év kapcsolat, közös gyerek, közös hitel stb után egy csókot még el tudnék nézni,ha a párom bevallja és iszonyúan megbánja.De ennél többet nem.

Én sajnos úgy gondolom,hogy aki egyszer megteszi,az többször is,mivel tudja,hogy úgysem rakják ki érte.

Meg hát hatalmas tiszteletlenség,hogy van egy párod,aki megbízik benned és csak te vagy neki, erre te a háta mögött mással is vagy...Hát hányinger.

Mondom max egy csók, de az sem biztos,hogy menne megbocsátani.

És azt is csak akkor,ha 0 érzelem volt.

Ha kicsit is kötődik máshoz, mégha nem is csal meg, az is egyfajta megcsalás.

2017. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!