Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem válaszol nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol nekem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Belekeveredtem valamibe még mielött megismertem, a hét elején elmondtam neki és szakított velem miatta mert megakartam védeni azzal hogy nem mondtam el neki. (6 Hónapig voltunk eggyütt) Nos, még mindig írunk de valamiért ha én irok neki vagy órákba tellik mire válaszol vagy eggyeltalán nem válaszol. Igazából egy távkapcsolat is mivel 2 országgal nyugatra lakok. (1200km) Amikor szakított a távolságra fogta. tudom hogy nehéz mert én sem bírtam mindig de elvoltunk és nagyjából előjele sem volt hogy ez fog következni. Ma irtam neki egy eléggé nőket sirattató üzenetet amit megnézett és nem válaszolt rá és "offline"-ra rakta magát azaz kikapcsolta az internetét. Mindent beleadtam hogy azt a szöveget leírjam neki és elég sok mersz kelett hozzá azt el is küldeni a történtek után. Mondta amikor szakított hogy nincs mása és nem szeret mást csak engem és hogy nem velem van a baj mert mindent megtettem érte csak fél. Ezt megértem hogy fél. de szerintem mégis csak nem elhagynia kelett volna hanem ott lenni számomra.

A mai üzenetben amit irtam neki megkérdeztem tőle hogy nem-e szeretné ő is mégegyszer megpróbálni.


van valami javaslatotok?

ennél többet nem tudok tenni érte, mindenről lemondtam már érte.

nagyon szeretem azt a lányt és nem bírom elfogadni hogy csak azok miatt hagy el hisz olyan boldogok voltunk.



2017. ápr. 2. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem válaszol neked a barátnőd, mert neked nincs barátnőd.
2017. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mibe keveredtél bele?
2017. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most egy kicsit hagyd. Át kell gondolnia mindent, nyilván az is rosszul esik neki, hogy bár őt akartad megvédeni, de nem mondtad el neki az elején, hogy mi történt. Könnyen lehet, hogy átverve érzi magát és a bizalma is megingott. Adj neki időt, hogy átgondolja, képes lenne-e újrakezdeni veled.
2017. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szakított veled, már nem a barátnőd, ezért nem válaszol.

Mit titkoltál el előle?

2017. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 nem akarom nyílvánositani, nem megcsaltam vagy valami szimplán komolyra fordultak a dolgok.
2017. ápr. 2. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!