Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, mégis hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, mégis hiányzik a "lazaság". Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés
2éve vagyok együtt a párommal, mostanában nem érzem már mindig magam jól mellette. Emellett hiányzik a szabadság, hogy új embereket ismerjek meg,a kaland. Szeretnék kicsit szórakozni még, ameddig fiatal vagyok. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit tettetek?
2017. ápr. 3. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy van, ahogy írod, akkor nem értem miér tkérdés, hogy mit tegyél. Nem szereted, szakíts.
2017. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először meg kéne beszélni vele, hogy miért nem érzed magad jól mellette. Tisztázni kéne, mit jelent nálad a szórakozás. Bulizni elmehetsz a párodtól függetlenül, ha viszont az egyéjszakás hülyeségeket takarja, akkor inkább szakíts úgy fair.
2017. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedni nem bűn, szórakozni kimenni nélküle a barátnőkkel ugyancsak nem az. Kérdés, hogy ennyiben ki is merülne neked a szórakozás, vagy esetleg többre vágysz?
2017. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van és emiatt 1,5 évente szakítok a párjaimmal... roast me! Szörnyű vagyok. :'D
2017. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én 25 éves fiú vagyok és hasonló cipőben járok ( 3 éves kapcsolat). Ha lesz valami ötleted, hogy mit tegyek akkor írd meg légyszi. :D
2017. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad éretlen, fiatal kislányokkal összejönni...
2017. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!