Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de mégis szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de mégis szükségem van valami másra. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Több mint másfél éve vagyunk együtt a barátommal, ő 20, én 19. Szeretem és jó vele lenni de már persze nem olyan mint az elején. Tudom, hogy ő nagyon szeret és bármit megtenne értem. De én vágyom valami új dologra, bulizásra stb. De főleg a kötöttség nélküli életre. Viszont őt semmiképp nem akarom elveszíteni mert vele beszélek meg mindent és szükségem van rá. Viszont ha elmondanám neki ezeket a dolgokat, tudom, hogy elveszíteném. Volt már valaki ilyen helyzetben? Elmúlik valaha?

2017. márc. 20. 15:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanebben a szituációban vagyok én is. Nem éltük még ki magunkat.

18L

2017. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Bírom, hogy ilyenkor a tinik azzal jönnek, hogy nem élték még ki magukat. Ha ettől jobban alszotok, akkor mondogassátok ezt magatoknak, de ti is tudjátok, hogy ez önbecsapás. Nem azért érzel így, mert nem élted még ki magad, hanem mert nem ő az igazi. Ha ő lenne az igazi, akkor nem számítana, hogy kiélted-e magad, mert akkor csak ő kellene. Értitek?

Egyébként meg szerintem szakíts a sráccal, hagyd, hogy megtalálja a hozzá való lányt, te meg menjél szépen partyzni és tedd szét a lábad minden pasinak:)

2017. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 rrrrrreennnnn ***** válasza:
54%

Igen. Első Válszoló tökéletesen jól látja!

Kérdező,még most vagy 19 éves. Később ez az érzés csak fokozódik,hidd el!

Megértem persze. Ő a biztonság meg ilyenek,de ennek előbb-utóbb megcsalás lenne a vége.

Lépj ki,hidd el nekem,jobb lesz!Élj,szórakozz,fiatal vagy. De ne csapj be senkit,ne légy önző.

2017. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Bírom, 2-es válaszoló, hogy egyből ez jön le neked, hogy én csak szét akarom tenni másnak a lábam! Egyáltalán nem! Egyszerűen csak függetlenségre vágyom. Több időt családdal, barátokkal, tanulással és persze bulizással ami nem feltétlen kell egyenlőnek lennie a pasizással.


3-as, igen valahogy úgy. A biztonság érzet. Csak hát lépni nehéz.

2017. márc. 20. 16:10
 5/25 rrrrrreennnnn ***** válasza:

#2 Válszoló,most lehet ítélkezni meg minden,mondjuk a kérdező nem írja le pontosan,mik azok az új dolgok. Felesleges ítélkezni,nem arról szól a kérdés,hogy helyeseljük-e a tetteit...

Van igazság abban is,amit mondasz,bár nem biztos,hogy a terv az,hogy a fél várossal lefekszik...

Mindegy is azt gondolom. Szerintem az a lényeg,hogy szakítani kell és ennyi kb...

2017. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Jajj hagyjuk már az önámítást. Pasizni akar, ezt mindenki tudja. A többi meg már rizsa.
2017. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen egyetértek veled. Igen, nem az igazi, ennyi.

De, a végén amit írtál..."minden pasinak", nem, csak annak, aki tetszik. Attól, h a Kérdező fiatal, még nem qurva!!

2017. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell mellébeszélni. Ha nem pasizni akarnál, akkor nem akarnál egyedül lenni, mivel a családdal, barátokkal lenni és bulizni úgy is lehet, hogy kapcsolatban vagy. A többi meg mese habbal.
2017. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
2-esnek szólt az előbbi komi.
2017. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Lépni csak addig nehéz,amíg ezt beszéljük be magunknak! Hidd el.

De gondolj csak bele. Neked hogy esne,ha valaki csak a biztonság miatt tartana fel,rabolná az idődet? Elvenne az életedből x évet? Na ugye? Éld az életed,bulizz,utazz,amit szeretnél! De hagyd neki is,hogy éljen. Nincs jogod valaki életéből rabolni. Az a legdrágább kincs. Az soha nem jön vissza.

Bátorság,nagy levegő és mondd meg neki!!

2017. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!