Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy élettársam és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy élettársam és egy kislányom 2 éves. Nem közös a gyerek az első kapcsolatomból lett. A lényeg az hogy az élettársam néha olyanokat mond hogy a gyerekkel kiidegeljük őt. A lányom elég örökmozgó. Miért ilyen a párom?

Figyelt kérdés
sok mindenhez hozzá nyúl de ha rászólok abba hagyja viszont ha a párom veszi észre akkor nagyon felhúzza magát rajta és csúnyákart mond a kicsinek .

2017. ápr. 4. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a válasz, zavarja őt a gyerek mert nem az övé, és ha rossz fát tesz a tűzre, nem tud sajátjaként tekinteni rá.
2017. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már csak azt fogja követni, h "Hisz a te gyereked, neveld meg!".
2017. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tartok tőle, nem lesztek együtt sokáig. Nekem van egy régi "majdnem-lett-barátnőm". Nemrég ismertem meg a most 9 éves lányát. Röhejesen hangzik, de úgy tekintek rá, mintha sajátom lenne, és a lány is szinte úgy kezel, mintha csak apja lennék... Ez, azt gondolom, intelligencia és/vagy irigység kérdése. Szerintem itt az sem lesz megoldás, ha közöset vállaltok, a tiéd mindig mostoha marad. Csak azt tudom javasolni, keress tovább...
2017. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ő azt mondja hogy sajátjaként szereti attól hogy nem az övé.csak úgy érzem hogy ő ezzel nem volt tisztába mikor mondta hogy költözzünk hozzá.nem tudom mit gondolt hogy leteszem a sarokba és akkor egést nap ott lesz.ahogy nől igazából úgy romlik a dolog..
2017. ápr. 4. 16:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben tök jól hangzik, hogy nem a gyereknek keresel pótapát, de a gyakorlatban ez nem működik.

Igenis apaként is helyt kell állnia!


Az élettársad számára ez túl nagy falat. Nem érzi jól magát veletek, "családként".

Valószínűleg nem sokáig maradtok együtt, és is ez lenne a legjobb.

2017. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem gyerek kompatibilis a férfi, magyarul, nem tud, nem akar a gyerekkel foglalkozni, idegesíti őt, mert nem tud önmagával foglalkozni, le kell mondani önmagáról, stb stb.


Van ilyen férfi, láttam már végig okostelefonozó férfit étteremben, miközben ott volt a két fia. De nagy családi program apával...Mi eszünk, apa meg minden mást csinál.

2017. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy a gyereknek is az a legjobb.
2017. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Én anyaként írom, engem is idegesít egy rakás gyerek. Gyerek és felnőtt között is fontos a szimpátia ebben a helyzetben.


Ha egyébként szívesen magától játszik vele a párod, és a gyerek is keresi a társaságát, akkor próbáld menteni a kapcsolatot és nyugtasd azzal, hogy ahogy nő, ez javulni fog. Szólj rá többször a gyerekre és foglald le. Ez az egyik legnehezebb kor, egy 4 éves már sokkal könnyebben kezelhető. Ha ezt túlélitek legközelebb csak tinikorban jön sorozatos konfliktus.


Nem a párodban van a hiba, ezt csak gyermektelenek mondják. A saját gyerekem is gyakran az agyamra megy, nèha azon gondolkozom, hogy összekötözöm és betapasztom a száját és becsukom a szekrénybe, de attól még jófej kis kölyök és szeretem nagyon.


Nem mindig viseljük el a szeretteink társaságát.

2017. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tusdom hogy szereti a kislányomat.meg szokott is vele sokszor játszani.de ha már valamit nem úgy csinál a gyerek akkor láthatóan felhuzza magát.ez idegesít és meg is szoktam neki mondani olyankor a magamét.mondom ha a sajátunk lenne akkor tuti nem viselkednél így..olyankor meg ő basz le engem hogy ő úgy szereti mint ha a sajátja lenne... nem értem ezt a férfi logikát😦
2017. ápr. 4. 17:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy benne biztos, hogy a közös gyereketekkel nem viselkedne így?
2017. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!