Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud egy pasi olyat kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy pasi olyat kérni a barátnőjétől, hogy nyomja ki a pattanását? 35/F 26/N

Figyelt kérdés
Két hónapja találkozgatunk és épp nála voltam. Felhívtam rá a figyelmét, hogy van egy pattanás az arcán. Erre ő megkért, hogy nyomjam ki neki, mondtam, hogy nem. Aztán mondta, hogy akkor majd megkérni az anyukáját... Ezen kiakadtam, még senki nem kért tőlem ilyet és nem akarom senkinek sem a pattanásait nyomkodni (a sajátjaimon kívül). Ez normális vagy csak én reagáltam túl?

2017. ápr. 4. 16:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom ti hol éltek, én is imádom nyomkodni!
2017. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

35 évesen az anyukája nyomogatja a pattanásait?


Szerintem felejtős a pali :D

2017. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
21%

Ez a pattanáskinyomás sokkal több, mint aminek kinéz.

Ez egy gesztus, hogy azt tedd meg neki, ami valahol talán gusztustalan, ugyanakkor segítség, van benne egy bizonyos intimitás, de bizalom is, mert fájdalmat is okozhatnál, de te biztosan nem fogsz, mert ügyes vagy és finom a kezed, és egyáltalán, amit te csinálsz, az nem fájhat.

Mindkét oldalról ugyanez. Aki csinálja, az is érzi a bizalmat, és élvezi, hogy segíthet, és jól csinálhatja, és érzi, hogy ezt egy idegen sose kérné. Bizony, hogy kapcsolaterősítő dolog ez.

Sajnálhatja, aki nem tudja átélni. :)

2017. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%
Ú, de szeretem, mikor valami gusztustalanság kapcsolatépítő csodaként van számontartva.
2017. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Visszatérve a kérdésedre, igen, szerintem túlreagáltad. De az is lejön, hogy még nem kerültél elég közel a párodhoz.

A válasz, hogy majd anyukája, egyfajta kritika volt feléd. Viszketnek az ujjaim, hogy megkérdezzek valami intim dolgot, hogy az is zavar-e, de nem teszem. :)

2017. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha zavar a téma minek hoztad szóba? Azt vártad hogy majd viccesen lereagálja vagy elszégyelli magát? Ja, néha ez mindenkivel előfordul hogy kinő a harmadik szeme.
2017. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A nők nagy része szereti a pattikat nyomkodni. Miért olyan fura ez.
2017. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mert mi a tökömet lehet élvezni abban, hogy megnyomsz egy gócot, és genny jön ki belőle? Pasik miért nem élvezik?
2017. ápr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha a fa##t rángatod abból meg más jön,mégis rángatod.
2017. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted a nőknek vagy a férfiaknak szexuális izgalmat okoz egy gyulladt pattanás?
2017. ápr. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!