Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom van, ne menjek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom van, ne menjek el akkor más fiúkkal, lányokkal 3 napra kirándulni?

Figyelt kérdés

A szünetben a haverom elhívott engem is egy hàzibuliba, utàna pedig elmennénk vonattal a balatonra három napot. A programok

a következők lennének: röpi,kaja,túra,kerékpàrozàs,buli. Nyolcan mennénk, a haverom és 4 baràtja meg 2 làny akiket még nem volt szerencsém megismerni.


Nekem nincsenek baràtaim,csak a haverom van nekem akit kis korom óta ismerek, együtt jàrtunk àlt.suliba is aztàn elváltak útjaink, de még mindig tartjuk a kapcsolatot, havonta kétszer mindig összefutunk, mert telefonon nem igazán beszélünk,chatelünk egymàssal. Visszahúzodó vagyok,baràtnőim nincsenek, de most van egy làny akivel jóban lettem és néha talàlkozunk. Amúgy sokszor vagyok egyedül, úgy értem jórészt a baràtommal vagyok inkàbb, aminek örülök is,nagyon szeretem őt, nem akarom elveszíteni a legfontosabb személy szàmomra. Elmondtam a pàromnak,hogy elszeretnék menni a szünetben erre a hàrom napos programra, de nagyon kiakadt ràm és azt kérte,hogy ne menjek el! Amikor erről beszéltünk összevesztünk, mert sértegetni kezdte a haveromat és azt gondolja,hogy majd valami hülyeségbe belevisznek, a haverom biztos rám fog mozdulni, nem szeretné ha egy házban aludnék más sràcokkal még sorolhatnám. Nagyon szomorú vagyok,mert nem csináltam volna semmi rosszat és úgy nézett ki mintha nehezen bízna meg bennem most. Szoktunk veszekedni is, de nem így,hogy kiabál velem, és vérben forgó szemekkel néz ràm, amikor először felhoztam a témàt és "engedélyt" akartam kérni nagyon mérges volt :(


Most ráadàdul azt is felhozta,hogy miért nem vele töltöm a szabadidőmet? Miért akarok elmenni màsokkal olyan messze?


Mondtam neki,hogy én csak szerettem volna jól érezni magam, bízhatna bennem, tényleg soha nem csináltam semmi rosszat :( !!!


A 3 nap után vele lettem volna, mivel együtt élünk. Nekem tényleg a barátom a legfontosabb és szeretem őt nagyon.


Férfiak ti is így reagáltatok volna ahogy a barátom?


Ti is azt feltételeznétek,hogy majd félrelép a párotok?


Szerintetek ne menjek el?


{ 2 éve vagyunk együtt }


Légyszi ne legyetek velem bunkók :(


L



2017. ápr. 8. 14:38
1 2 3
 1/27 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Ismerjük a "fajtánkat" és tudjuk, hogy a sok hím bepróbálkozna nálad jó eséllyel + piálás is. Másfelől én nyugodtan "el engedném" a barátnőm egy ilyenre, bízom benne teljesen.
2017. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem teljesen oké a barátoddal és/vagy a kapcsolatoddal. Az nem merült fel, hogy ő is menjen veletek?
2017. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

A párod totál bizonytalan önmagában, és féltékeny is. Nyilván nem mozdulna rád a haverod, ha eddig nem tette, és kicsit is tisztel titeket. Mi lesz később, ha céges partikra meg csapatépítésre mész? Nem enged el, mert a főnök tuti meg akar farkalni?

Kell a barátokkal töltött idő, és ő ezt nem érti meg valamiért. Főleg, ha együtt éltek gáz ez.

Be akar határolni. Én pl ilyenkor vagy elmennék, és pukkadjon meg (szakítani az ilyenek egyébként úgye fognak, csak pár napig puffogni), vagy leülnék vele megbeszélni ezt, csak annak lehet szakítás lenne a vége. Ne akarjon senki se birtokolni..

2017. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Eddig mindig mindent megtudtunk beszélni, annak ellenére is,hogy voltak vitàink. A baràtomnak még önbizalomhiànya sincsen, nagyon kiegyensúlyozott személyiség és elég önbizalma van. Neki nagyobb, szélesebb a baràti köre is. A féltékenység inkább ràm volt jellemző...nem nagyon fordult elő, talán kétszer hàromszor. Ő inkább csak az elején lefekteti a szabályokat vagy a nem tetszését azonnal a tudomásomra hozza mint most is. Elakart velem jönni erre a kiràndulàsra, ismeri a sràcokat, de őt nem hívták meg,a programot pedig nem én szerveztem, meg jobban örültem volna annak, ha nincsen velem a párom, mert azért a haveromat nem igazán kedveli és lehet a 3 nap leforgàsa alatt csak feszültség lett volna.
2017. ápr. 8. 14:59
 5/27 A kérdező kommentje:
A történethez amúgy hozzá tartozik, hogy a haverom sem kedveli valamiért a baràtomat. A haverom szerint nem illek a páromhoz, elnyom engem, csak bátortalanabb lettem. A baràtom szerint pedig a haverom puha p---ü,ezért nem mer kezdeményezni, most persze lecsapna ràm. Igazából nagyon csúnyàn beszélnek egymàsról, de egyiküknek sem mondtam,hogy "figyelj az érzés kölcsönös ő is utàl téged mint a sz--r". Mind a ketten tévednek amúgy,mert a párom inkább önbizalmat adott amióta vele vagyok és mindenben tàmogat nagyon szeret és törődő, figyelme, kedves. A haverom pedig szintén kedves sràc és mindenkivel barátsàgosvolt.
2017. ápr. 8. 15:07
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy kell egy kis idő távol is egymástól. Ha meg nem hívták meg, ne is menjen, mert pofátlan dolog.
2017. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
22%

Hát ezt te tudod. Én sem örülnék, ha olyan társasággal mennél ahonnan csak egy embert ismersz,ráadásul a többség férfi. Lehetsz te hűséges, ha letepernek. Nyilván nem nagy az esélye a dolognak, de én is bíztatnálak, hogy maradj otthon, vagy veletek tarthassak. Ha ennek munkarendbeli akadálya nincs, akkor gondolom nem lenne akadálya, hogy megismerkedjem én is a haveri körrel.

30/f

2017. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Az én párom is elment ilyenre, annak ellenére, hogy nekem nagyon fájt, mivel egy exe is úgy volt, hogy ott lesz. Mindenki engem szidott, hogy "bebörtönzöm", önző vagyok, nem hagyom élni stb. Az biztos, hogy amíg lángolt a szerelem, addig nem másokra vágyott, hanem rám. Nekem nagy csalódás volt megélni, és rossz volt a tudat, hogy őt olyan teszi boldoggá, amiről tudja, hogy nekem fájdalmat okoz vele. Én képtelen lennék ilyenre. Nem mondom, hogy sose menjen sehova egyedül, mert el szoktam engedni más helyekre is a haverjaival, akár ottalvósra is, miközben én sosem járok külön utakon. De szerintem egy párkapcsolat ha jó, akkor inkább együtt jó lenni, és ha külön vagyunk is állandóan a telefont nyomkodjuk, mert egymással lenne jó megosztani az élményeket...

Mondjuk én azt sem értem, hogy miért nem jutott még eszedbe sem az, hogy őt is elhívd? Hisz lesznek olyanok is, akiket te sem ismersz, nem hiszem, hogy olyan nagy gond lett volna +1 fő... Neki is más érzés lett volna, hogy nem nélküle akarsz megpattanni, hanem csak vágysz elmenni valahova. De így utólag már mindegy, már valószínűleg ha meghívnád sem lenne kedve elmenni, amit nem is csodálok.


És nem feltételezném, hogy félre akar lépni a párom, de ha valaki szerelmes, és fontos neki a másik, akkor van benne egy egészséges félelem, hogy elveszítheti. Én ismerem, milyen ez az érzés, és én is utálnék azon agyalni, hogy most vajon belemásznak-e az ágyába részegen, mert úgy gondolom, hogy van olyan jó, hogy mások is akarhassák őt.


Én biztos, hogy nem mennék el, ha fontos a párom. Ennyit egy kirándulás sem érhet nélküle.

2017. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Uh én mondtam neki,hogy kell egy kis külön töltött idő is. Azt mondta ebben semmi rossz nincs is, de nem férfiakkal kéne töltenem a szabadidőmet, azt is felhozta,hogy bőven elég a havonta max kétszeri találkozás a haverommal, mert olyankor akár félnapot is együtt töltök vele, szerintem nem kellenne szélesíteni a haveri körömet ami majd csak fiúkból fog állni, mert akkor még több időt töltenénk külön a munak/suli mellett. Viszont ami érdekes,hogy a saját baràti körében lévőkkel akikkel megismerkedtem, mert bemutatott nekik akkor nem problémázott, pedig van neki két barátja akik néha fel jönnenk hozzánk, de bátran egyedül hagy engem velük, ha pl leugrik a boltba vagy telefonàl stb. Nem is beszéd téma a két baràtja, de az én haverom most nagyon az lett és nagyon rosszul esik,hogy azt hiszi majd mindenki rám mozdulna. Épp az a baj, hogy így is nehezen fog menni a feloldódás a tàrsaságban a haverommal a héten pont említette is, hogy ne aggódjak, majd ő húz maga után nem leszek egyedül.
2017. ápr. 8. 15:19
 10/27 anonim ***** válasza:
63%

Na, közben írtál... Hogy nem akartad, hogy ott legyen, miközben ő ment volna...

Ez esetben nem csodálom, hogy kiakadt a párod, teljesen jogosan. Nem véletlen rivalizálnak egymással, amit te láthatóan élvezel. Én a helyében úgy otthagynálak, mint azt a bizonyost a fűben, ha elmennél.

2017. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!