Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha a fiú 5 évvel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a fiú 5 évvel fiatalabb? Okozhat ez problémát köztünk?

Figyelt kérdés

Szóval ismerkedünk egy ideje, kedvelem, vonzódok hozzá, csak hát 5 évvel fiatalabb nálam, 18 éves...

Engem igazából nem zavar, mert nem igazán adok mások véleményére a családomén kívül. Max annyi zavarna hogy nem "kereső felnőtt" én meg mondhatni igen.

Csak nem tudom, hogy szerintetek ez előbb utóbb okozhatna problémát, hogy idősebb vagyok? Ciki lenne neki? Vagy a srácoknál nem így megy, nem gáz ha idősebb barátnőd van?


2017. ápr. 8. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nemhogy nem gáz,hanem a fiúk többsége inkább szokott fantáziálgatni egy idősebb barátnőről.

Az,hogy téged zavar-e,neked kell érezni.Hogy később hogy alakul a kapcsolatotok,az meg majd elválik,de csak úgy fogod megtudni ha belevágsz a kapcsolatba.:)

2017. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"mert nem igazán adok mások véleményére a családomén kívül."


akkor minek tetted fel ezt a kérdést ide??? ellentmondásos vagy kislány!

2017. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez max neked gáz.. ő örül, hogy 23 éves nőt dughat.. majd...
2017. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

#2 nem vagyok ellentmondásos, talán csak nem fogalmaztam elég egyértelműen. A kérdésem arra irányulna, hogy részéről okozhat-e problémát. Mert az egy dolog, hogy engem nem zavar, de nem tudom benne feljönne-e hogy ő mégis korabeli lányt akar. (Nem mintha olyan idős lennék a 23 évemmel :D)

2017. ápr. 8. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 igen biztos feljön benne, hogy nem egy 18 évest dug, hanem egy 23évest.
2017. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

a pasik később érnek, ő hozzád képest még egy éretlen kisfiú

te már inkább komoly kapcsolatot szeretnél, ő meg lehet, hogy inkább nem, csak szórakozni akar

2017. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem sok ha szeretitek egymást.A kor önmagában semmit nem árul el egy emberről.
2017. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ignis Subdialis ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ennyi korkülönbség eleve meg se látszik kívülről, esetleg csak 2-3 évtizeddel később. Ma meg már szerintem egyáltalán nem ciki, sőt talán inkább menő, ha valaki szembemegy az eddigi vaskalapos elvárásokkal, hogy a csak a pasi lehet idősebb.

Valószínűleg nem ez lesz mondjuk az utolsó kapcsolatotok, de nem ezért, hanem mert 18 és 20 között rengeteget változnak az emberek, illetve a munkába állást követő 1-2 év is szükségessé tesz változást. Meg esetleg számodra unalmassá válhat, hogy őt még olyan dolgok foglalkoztatják, amin te már rég túl vagy.

2017. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!