Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdemes komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes komolyan venni egy 32 éves nőt, aki korábban egy 18 éves fiúval járt 1 évig?

Figyelt kérdés

Sokszor beszél róla, hogy milyen jó volt vele szex, és hogy milyen megértő volt vele minden téren.

Na meg a szokásos sablon duma, hogy ő "érettebb" volt sokkal a kortársainál.

A srácról annyit érdemes tudni, hogy fűvel fával megcsalta a nőt a kapcsolatuk alatt (szám szerint 4-el), tipikus csajozós, bulizós, drogozós fiatal.

Látásból és hallásból ismerem.

A nő minden megcsalást megbocsájtott neki, és a megcsalások ellenére is a mai napig példaként hozza a fel a fiút, akarva vagy akaratlanul de felnéz rá.

Ismerkedési szakaszban vagyunk, viszont ahogy telik az idő és egyre több infó derül ki, úgy kezd kissé elmenni a kedvem az egésztől.

Tudom hogy nem lehet vagy inkább nem szabad ítélkezni a korkülönbség felett, de nekem ez már kezd gyanússá válni, hogy a nőnél valami nincs rendben.

Többször is párhuzamot vont köztem és a srác között, pedig én abszolút nem az a fajta vagyok, így kezd kínossá válni néha a beszélgetés.

Van még értelme foglalkozni a nővel?

Vagy hagyjam inkább még így az elején?

31/F


2017. ápr. 9. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek foglalkozol vele tovább? Ha mindig amarról beszél? Valószínűleg nincs is túl rajta. Keress másikat.

A kor lényegtelen lenne, de így.. hogy ő róla szövegel.

Dobd ki.

2017. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hanyagold, nem tudja azt a srácot elengedni, legalábbis az emlékét nem. Beleégett a szívébe, a lelkébe, az agyába a dolog, nem tud tőle szabadulni. Még most az elején menekülj, amíg érzéseid nincsenek - ennek a nőnek még nagyon sokáig nem is lesz kapcsolata mással, amíg ezt a sztorit le nem zárja magában.
2017. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Tisztelt kolléga. Ha téged zavar az, hogy a kiszemelted felnéz egy 18 éves kis alja suttyóra, az azért van, mert kezd tudatosulni benned, hogy az ember arra néz fel, aki felette áll. Magyarán a hölgy egy picit lejjebb van, vagy agyilag vagy erkölcsileg mint a szóban forgó fiatalember, nálad meg jóval lejjebb. Nehéz párt találni, tudom, de minden áron ne akarj. Találsz te ennél jobbat.

30/f

2017. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire. Ez nagyon gáz. Én is 32 vagyok, mindig nálam fiatalabbakkal voltam, de azért van 1 határ. A viselkedéséről inkább nem írom le a véleményemet. De neked kell tudni, te ismered.
2017. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Itt nem is a korkülönbséggel van a legnagyobb baj (bár én pont ennyi vagyok, és nem tudnám elképzelni egy 18 évessel, főleg hosszabb távon), hanem hogy ennyire sokat beszél róla, ráadásul helyesnek -sőt példaértékűnek- tartja amiket a srác csinált. Valami gáz lehet a nővel, nem csak az hogy így beleesett, hanem hogy tényleg ezt tartja normálisnak, és még tán büszke is rá. Az meg hogy párhuzamot von köztetek, arra nem is tudom mit mondjak. Egy tininél még hagyján, bár talán abban is van annyi hogy legalább nem mondja...


Te pedig kb a lelki szemetesládája vagy...

És még mindig őt szereti, és lehet elég sokáig őt is fogja.

2017. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az apja ...... egy ilyen nőnek. Nem a kor miatt írom, hanemm, hogy papucsként lenyelt minden megcsalást. Számomra az a nő nem nő, aki egy drogos, semmirekellő partyface-el összeáll.
2017. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs pszichológusi végzettséged, akkor a legegyszerűbb, ha békén hagyod. Egy elrontott ember mellé vagy k. erős pár kell, vagy hangyaleső.
2017. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3,miből gondolod,hogy ez a fiú suttyó,és miért állnak valaki a másik felett pusztán a kora miatt? És aki egy nálad vonzóbb korban lévő férfit választ az már agyilag js lejjebb van?És ezek után még magadról nyomnád az érett,tapasztalt férfi vagyok dumát?Aki ilyeneket ír kér szám alapján az hol van szerinted agyilag?Abból áll az érettséged,hogy mindenkit lehordasz,aki fiatalabb mer lenni nálad?Egy normális embernek alap,hogy aki őt nem bántja,pláne akit nrm is ismer nem hordja el mindennek.Ez után a primitív hozzászólás után elgondolkodhatnál,hogy te hol állsz agyilag meg erkölcsileg.Azt garantálom,hogy szintekkel mélyebben mint a kérdésben szereplő fiú.

20/L

2017. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 8as.

"fűvel fával megcsalta a nőt a kapcsolatuk alatt (szám szerint 4-el)"


Erkölcsileg ez oké ? Mivel megcsalásról van szó, gondolom monogám kapcsolatról is. Így szerintem nincs rendben. Szólj, ha egy monogám kapcsolatban "ér" megcsalni.


"tipikus csajozós, bulizós"


Alapjába véve ezzel nincs baj, részben életkori sajátosság. Viszont nem komoly, pláne egy 32 éves nőhöz.


"drogozós"


Ez sem túl komoly viselkedés/életmód. Ráadásul a törvény is bünteti. Egyrészt bűnözőként kezelik, ezáltal saját és környezete jó hírét rontja. Ez is elég kellemetlen.


Szerintem ez elég suttyó, de fejtsd ki nyugodtan miért nem. (a kora a kutyát nem érdekli)


Egy 32 éves nő aki felnéz egy ilyen emberre, szintén csak az én véleményem, minősíti magát. Azokra nézünk fel általában, akik számunkra követendő példával járnak elő saját példamutatásukkal. Nos ha egy komolytalan/önpusztító/céltalan viselkedési normákat követő emberre nézünk fel, az annyit takar, hogy az ő példáját tartjuk követendőnek, tehát magunk is suttyók vagyunk. Ha nem vagyunk suttyók, akkor sajnos hülyék vagyunk.


Nem fikázom én a magamnál fiatalabbakat, azokat savazom akiknek ennyi az élet. Ha arról lenne szó, hogy a 32 éves nő, Árpádházi Szent Erzsébet példáját kívánná követni és erre vágná a pofákat a kérdező, akkor biztos lehetsz abban, hogy őt suttyóztam volna le.


Azt hiszem válaszoltam az összes kérdésedre, te is válaszolj nekem kérlek. Így kifejtve már érthető amit leírtam, vagy nagyon földtől elrugaszkodott hülyeség ? Nem azért nézünk le vagy fel emberekre, mert megvetjük/dicsőítjük őket, hanem azért mert figyelünk rájuk.

30/f

2017. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!