Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar összeköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar összeköltözni?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt.Nem egy városban élünk,átlagosan havonta 4-5 napra tudunk találkozni.Nekem ez így ennyi idő után kevés,ő azt mondta "pillanatnyilag nem lesz másképp"Neki ez így jó és megfelel(elmondása alapján)nekem viszont nem.Ő erre azt mondta,"nem tud mit kezdeni ezzel".Márminthogy nekem nem jó.Nekem van már gyerekem az előző kapcsolatomból,neki nincs gyermeke,de szeretne.Én 33N,ő 39F.Érdemes maradnom ebben a kapcsolatban?Félreértések elkerülése végett,nem egy szexuális jellegű kapcsolatról van szó!Köszönöm a kultúrált válaszokat!
2017. ápr. 9. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Felhoztad a költözés lehetőségét és nem ment bele? Mit mondott neked?
2017. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Elég ragacs egy nő lehetsz, én se bírom az ilyeneket. Miért nem beszéltétek meg korábban az ilyesmit, hogy neked ez nem felel meg? Egy év után meg még nem feltétlenül kéne összeköltözni, nem sok idő ez, felesleges siettetni mindent, nem azzal tudod megtartani, hogy minél gyorsabban kicsikarsz belőle egy házasságot.
2017. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Te is írtad: neki ez így jó. Nem szeretné szorosabbra fűzni a szálakat, ez a havi 5 nap neki elég, minden nap együtt lenni sok lenne.

Azt te döntöd el, hogy ez így mennyire felel meg hosszú távon. De abban ne reménykedj, hogy x hónap után meggondolja magát.

2017. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Hiába az egy év, ha az egy év alatt a havi 4-5 találkozással számolva 50-60-szor találkoztatok, gyakorlatilag ez azt jelenti, mintha kábé 2 hónap ismeretség után költöznétek össze.

Ez még a forró fejű, nagyon fiataloknál is gyors, nem egy 39 éves férfi esetében.

Nem lesz kellemes amit írok, de szerintem nem veled tervez hosszútávra, különösen, ha saját gyereket is szeretne.

A távkapcsolat miatt nincs lehetőségetek összeszokni, a gyerekedet igazán megismernie és a mindennapokban elfogadnia.

Valljuk be, részéről a veled és a gyerekeddel való összeköltözés egy kompromisszum lenne, ami kizárja számára, hogy egy teljesen egyedülálló nőt találjon, ahol a közös gyerek mindkettőjüknek az első és az egyetlen lenne.

Úgy gondolom, hogy a további terveidet ne erre a pasira építsd, keress olyat, akivel napi szinten tudtok együtt lenni és nem ilyen rideg őszinteséggel keni az arcodra, hogy nem tervez veled.

2017. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem hoztam fel így konkrétan a költözés lehetőségét,véletlenül vetődött fel egy beszélgetésben,nem az összeköltözés,inkább az,hogy kezdem kevésnek érezni az együtt töltött időt.Erre volt a válasz:pillanatnyilag nem lesz másképp.Kedves 2-es,nem szándékozom férjhez menni. :)
2017. ápr. 9. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Én nem maradnék ilyen kapcsolatban. Én komoly kapcsolatot keresek. Ennyi idősen, egy év után lépni kéne valamit. Nem pazarolnék éveket valakire akivel csak járogatunk. De ha a párodnak ez megfelel akkor kényszeríteni nem lehet.
2017. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!