Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban "meghal"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban "meghal" a kommunikáció, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A párommal már évek óta együtt vagyunk, lassan gyerek tervek. de sajnos egy pár hónapja valami megváltozott. a párommal nem nagyon lehet beszélgetni. mintha nem érezné jól magát velem. régebben jókat elbeszélgettünk, hülyéskedtünk. most meg semmi. csak a tv, meg mások, én nem. kimozdulni sem akar sehova. ha meg véletlenül igen, akkor sem érzi magát túl jól. sok a probléma az biztos (anyagi, családi, munkahelyi, suli, stb.),de ez nem azt jelenti, hogy depressziósnak kell lenni főleg, hogy én ott vagyok és támogatom, segítek. de mit tehetnék? ha probléma van, azt nem szereti megbeszélni, soha nem is szerette, de mostanában meg ideges lesz tőle és csak engem hibáztat mindenért. alig érünk egymáshoz, alig kommunikálunk, nem beszéljük meg a bajokat. mit tegyek? annyira hidegnek érzem már így a kapcsolatunkat. és félek, hogy nem tudunk majd rajta változtatni, mert ő már mintha más lenne, mint rég. és hiába mondom ezt neki, meg sem hallja. mit tanácsoltok? hogyan kezeljem ezt az egész helyzetet?
2010. máj. 13. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós, ennyi. Vidd el orvoshoz vagy mondd meg neki, hogy szerinted segítségre van szüksége. EZ nem kimondottan a mély depresszió, inkább csak magába van zuhanva és mindent és mindenkit okol. Tuti tiltakozni fog, de ha egyszer belátja, hogy valami tényleg nincs rendben nála, akkor nyert ügyed van. Addig küzdj és ha nem megy lépj. Viszont addig is türelem!
2010. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

egy cipőben járunk,mert az én párom is ilyen:(és sajnos nem tudok vele mit csinálni vagy elviselem vagy lépek:(csak az a baj hogy túlságosan szeretem ahhoz ,hogy ezmiatt elhagyjam,de idővel erre fogok kényszerülni ,mert nekem is szükségem van szeretetre ,me4gértésre,és tiszteletre.az idő az egyetlen orvosság...fel a fejjel...,

2010. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
marad a dugás...
2010. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a kommunikáció meghal, akkor az egész kapcsolat meghal, csak idő kérdése. És ha ő nem akar beszélgetni erről, akkor azt sem akarja igazán hogy helyre jöjjön a dolog. Nehogy gyereket csináljatok, az lenne a legnagyobb baklövés amit csak elkövettek. Ha nem változik a dolog akkor készülj fel hogy nincs folytatás, jó lenne ha ez neki is eljutna az agyáig amíg nem késő.
2010. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Add oda neki Dr. Csernus. Férfi c. könyvét.


Nem viccelek.


Abban sokat írnak arról, hogy a férfi ott követi el a hibát, hogy istennek képzeli magát és minden gondot igyekszik egyedül megoldani. Ezzel szemben megtehetné azt, hogy a gondjait megosztja a párjával, szüleivel, családjával és esetleg pár jó tanácsokat is kapna.


Ha nem akarsz könyvet adni neki, akkor valahogyan el kell érned, hogy többet beszélgessetek. Elősször csak az apróbb dolgokról (mit csinált a munkában?, haladnak-e a dolgai?), majd pedig a kisebb problémákról beszéljetek. Ha ezekről tudtok beszélni, akkor jöhetnek a komolyabb gondok. Mond el neki őszintén, hogy a jelenlegi helyzet téged zavar és nem érzed jól magad emiatt a kapcsolatban.

2010. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

saját magának kellene észrevennie magát, hogy udvaroljon, kedveskedjen neked

és addig ez nem lesz meg, amíg te körülugrálod hidd el

2010. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!