Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden ok nélkül bunkó velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ok nélkül bunkó velem. Vége?

Figyelt kérdés

A párom(21F) minden ok nélkül egyik hétről a másikra bunkó lett velem. SEMMI előzmény. 3 hete kezdődött.

Távkapcsolat, hétvégente találkozunk. Minen szabadidejét velem tölti. Tényleg.

De amikor találkozunk, beszólogat, bunkó, és nem foglalkozik velem, ugyanakkor nem akarja, hogy vége legyen, vagy, hogy haza menjek. Alig van szex. Fiú létére nem igényli. Alig van csók. Ha ott vannak a haverjai nem törődik velem, kedvtelen, semmit nem akar csinálni. Ma felhívtam, mert hiányzott, és szomorkás volt a hangja, így megkérdeztem mi a baja, mire rámförmedt. Nem keres magától, másnap meg napi 10x felhív jelentéktelen dolgokkal.

Aztán egyik napról a másikra megint kedves és bújik. megkérdeztem hogy mi a baj, ha akarja legyen vége, de nem akarja és elmondása szerint ha kevésbé szeretne nem lenne velem.

Van stresszfaktor az életében, elég nagy, de ez nem újkeletű dolog, évek óta fent áll a szituáció.

Mit tehetnék? Beszélni nem tudok vele mert egyfolytában nekem támad.

Múltkor rezgett a facebookja, egyfolytában írogat valakinek, mikor megkérdeztem, hogy kinek, közölte hogy dolga van.

Ugyanakkor meg tényleg 0-24-ben velem van, hétköznap meg nem tud mással lenni(ezt hosszú elmagyarázni, hogy miért, de a melóhelyén kb csak este 22-től van szabadideje és akkor alszanak).

Nagyon szeretem, és nagyon nyomaszt, hiszen nem volt semmi nagy veszekedés, semmi.


2017. ápr. 9. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagyd... semmivel nem érdemelted ki, hogy bunkózzon veled! Tényleg semmivel. Szerintem hagyd, akár mennyire is sír, legyen tartásod és dobd ki.
2017. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a fickó után fogsz rájönni, hogy normális pasikkal fogsz ismerkedni, de gondolom a menősége, vagánysága fogott meg. Általában jellemző is a menőcsávók ez és az is, hogy felcsinálják a nőt és a gyermekszületés előtt vagy után lép le.
2017. ápr. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ok nélkül nincs semmi változás.

Ez a viselkedés meg elég ok, hogy elhajtsd a francba.

2017. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemel meg téged, csak az önbizalmát növeled, a tiéd meg a béka segge alatt lesz. Szakíts vele szerintem, meglátod találsz majd egy fiút aki odáig lesz érted, aki szeret, aki ok nélkül nem bánt. Te egy értékes ember vagy, ne hagyd, hogy lelkileg tönkre tegyenek.
2017. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!